Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a felesleg...

Hogyan tüntessem el a felesleges bőrt a hasamról?

Figyelt kérdés

20 kg-tól szabadultam meg az utóbbi időben, és az a helyzet, hogy a legtöbb helyen már nem zsír, hanem bőr van, amit hiába próbálok diétával és mindenféle edzéssel eltüntetni, nem megy. Kezelésekre meg nem nagyon járhatok, mert nem múltam el még 18. :/ Ötletek?


17/L



2019. febr. 8. 19:46
 1/9 anonim válasza:
0%

CSAK MŰTÉT SEGÍT!


MINDEN más módszer, gyógyszer,...átverés!

2019. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miféle kezelésekre? Sajnos műtéten kívül nem nagyon van más megoldás, ha valamit úgy is hirdetnek, hogy működik, az valószínűleg átverés. Ne dőlj be semmi ilyesminek.

Szülői engedéllyel sokféle esztétikai műtétet megcsinálnak 18 alatt is, lehet, hogy ezt is megcsinálják.

2019. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad gyorsan fogyni... Fiatal vagy, még visszahúzódhat a bőröd valamennyire, a hideg-meleg valtózuhany, szauna-hidegzuhany, kollagén segíthetnek valamennyit, de esélyes hogy műtét lesz a vége.
2019. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ott plussz bőr szövet.

Nem fog magától elmúlni, vagy maximum olyan organizmusok, amik a hullakat bontják le, de az nem csak a hasi borszovetet bontana le érted mire gondolok. Bocs a bizarr viccert, de így talán érthető hogy nem lehetséges.


Műtét. És az megoldja

2019. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 kiló fogyástól hogyan lóghat a bőrőd? Az inkább idősebb korban fordul elő extrém nagy súlyveszteség után, pl. 40 kiló...
2019. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add még fel, idő kell hozzá, hogy visszahúzódjon. Nem pár hét, hanem 1-2 év. A váltott zuhany és a szauna hasznos lehet, esetleg masszázs.
2019. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasszorító vagy fűző? Nem értek hozzá, de érdemes lenne utána nézni.
2019. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb én is így jártam mint te, csak nekem a komolyabb fogyás olyan 19 éves koromba következett be. A saját tapasztalataimból kiindulva szerintem folytasd a sportot, a szervezeted még valamelyest tud regenerálódni és nem lesz olyan feltűnő a bőrfölösleg. Ha mégis akkor tényleg csak a műtét segít :/
2019. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a műtét segítene
2019. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!