Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek tetszenek a tulsolyo...

Valakinek tetszenek a tulsolyos lányok? 16-20 év kozottiek 16 eves vagyok 170 cm es 100 kg sajnos de el oszlik rajtam

Figyelt kérdés

(Csak normalis valaszokat kerek)


16/L


2019. márc. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
82%
Pajzsmirigye mindenkinek van :o
2019. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
48%
De neki speciális van. Ja nem, csak azt akarta mondani, hogy pajzsmirigy alulműködése van, ami egyébként nekem is van mégse hiztam 120 kilós zsírtehénné, szóval az nem kifogás. Oda kéne figyelni, hogy mit eszel össze vissza, a pajzsmirigy alulműködés pedig nagyon egyszerűen orvosolható.
2019. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
75%

Ez a pajzsmirigy, pcos meg mi szokott még lenni a legbénább kifogások. Nem attól híztál ekkorára, hanem mert sokkal több kalóriával tömöd magad napi szinten, mint amennyire szükséged lenne. Érdekes hogy vannak bőven akinek pajzsmirigy alulműködése van, de mivel figyelnek az étkezésre és a mozgásra egészséges súlyban vannak. Főleg ilyen fiatalon még könnyű fogyni, jobban jársz ha most állsz neki és nem várod meg amíg még több bajod lesz.


Tudom, bunkó mindenki aki nem azt írja hogy gyönyörű vagy így is meg minden pasi téged akar, de a sértettség helyet talán elgondolkozhatnál azon is miért írják hogy baromi egészségtelen ekkora túlsúly.


Ez a "csontokkal a kutyák játszanak" szöveg kapcsán meg végre nem ártana megtanulni, hogy nem ugyanaz 5-10 kg plusz ami szépen eloszlik meg 30 kg. Az előbbi nem jár még olyan eü gondokkal és alkattól függően lehet dögös, az utóbbi viszont sehogy se egészséges vagy kívánatos. Az meg teljesen mellékes hogy a sovány nőket lehet ezzel becsmérelni, de a kövérek lelki világát véletlen se lehet megbántani.

2019. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Na újraolvastam, látom 20 kg-t fogytál akkor folytasd csak így tovább. A kutyás-csontos rész így is áll annak aki írta, falnak tudok menni ettől a béna dumától.
2019. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező szerintem nem is azt várja el azt hogy minden pasi dögöljön érte. Csak azt a kérdést tette fel hogy lehet-e esélye valakinél, így is hogy duci. Hogy meg fogja-e találni a boldogságot. És én hiszem hogy bármilyen ember lehet boldog! Azoknak akik meg azt gondolják hogy a pajzsmirigy alulműködés nem kifogás, lenne egy kérdésem: Van fogalmatok róla hogy ha valakinek pajzsmirigy alulműködése van az jelentős testsúly növekedés tapasztalhat EGÉSZSÉGES ÉTKEZÉS ÉS RENDSZERES MOZGÁS MELLETT IS?!
2019. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
62%
Nyílván tudja, hogy nincs esélye nagyon, és azt is, hogy túlsúlyos, különben nem fogyózna...
2019. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
50%
"Van fogalmatok róla hogy ha valakinek pajzsmirigy alulműködése van az jelentős testsúly növekedés tapasztalhat EGÉSZSÉGES ÉTKEZÉS ÉS RENDSZERES MOZGÁS MELLETT IS?!" - Ha naponta mondjuk 2200 kcal kell bevinnie a súlytartáshoz, de mozgást nem is számolva 1800 kcal visz be akkor kérlek magyarázd el hogyan fordulhat elő jelentős testsúly növekedés? LEGYŐZI A FIZIKAI SZABÁLYOKAT? Feltételezve nyilván hogy nálad az egészséges étkezés nem azt jelenti hogy "jó" ételekből visz be 3000 kcal-t, hanem mondjuk számolja a kalóriát is. Mert ha deficitben étkezik lövésem sincs hogy szedhet fel valaki zsírt, tekintve hogy nagyrészt azt bontja a szervezeti napi szinten a működéshez. De elhiszem neked ha ezt meg is tudod indokolni.
2019. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%
"Csak azt a kérdést tette fel hogy lehet-e esélye valakinél, így is hogy duci." - Mint írtam a 300 kg-os nők is találnak párt persze, lehet esélye. Más kérdés hogy a pasik egy elég kis részének jön be egy ekkora csaj és nem mellékes, hogy mondjuk a kérdezőnek is vonzódnia kéne valakihez ebből a kis merítésből. De felteszem a kérdező is tudja azért ezt, különben nem merül fel benne a kérdés hogy bárkinek tetszik-e így kövéren (sajnos a 100 kg még mindig nem a duci kategória).
2019. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki az alulműködéssel jön, mikor egyrészt vannak rá gyógyszerek, másrészt ez kb annyit jelent, hogy 10-15%-kal lassabb az anyagcsere, ami átlag embernél olyan 300 kcalt jelent naponta, közben meg úgy állítják be, mintha legalább 1000-rel kevesebbet ehetnének, mintha nem lenne.
2019. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
36%
Lehetne hogy nem a kövér szót használjátok hanem mondjuk a ducit vagy a molettet? Itt senkinek sem tanították meg a szülei hogy első sorban mindenkivel tisztelettel kell bánni? Itt csupa olyan ember van aki lenézi a ducikat és undorodik tőlük. Nekem ettől hányingerem van! Annál rosszabb bántás nincs a világon annál hogy valakit lekövéreznek! Ha téged zavar valakinek a túlsúlya, ne is próbálj meg beszélni azzal az enberrel. Főleg nem a súlyáról.
2019. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!