Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek tetszenek a tulsolyo...

Valakinek tetszenek a tulsolyos lányok? 16-20 év kozottiek 16 eves vagyok 170 cm es 100 kg sajnos de el oszlik rajtam

Figyelt kérdés

(Csak normalis valaszokat kerek)


16/L


2019. márc. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
71%
Arc nélkül tehetnél ide egy képet , jobban meglehetne itélni.
2019. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
84%

Most úgy írok, hogy én is egy cipőben evezek veled. Én is ekörül a súly körül vagyok, de minden erőmmel a változatatáson vagyok. Eddig már 15 kilótól megszabadultam, és azon vagyok, hogy jövőre már ezt az egész "egyszer voltam én túlsúlyos" dolgot elfelejtsem.


Nem azt kell nézni, hogy valakinek tetszeni fogsz-e a jövőben. Mert ez tényleg nem attól függ. Az egészséges érdekében kell lefogyni. Én is, megjártam. Világéletemben próbáltam lefogyni, de sosem ment. Hiába mozogtam, számoltam a kalóriákat, nem ment. Nemrég derült ki, hogy cukorbeteg vagyok. És ekkora jöttem rá, hogy ez bizony nem lesz jó, orvosnál is voltam, és nah. Mióta számolom a szénhidrátokat, meg minden kenyérfélét, stbt száműztem az életemből, azóta lassan, de megy a fogyás. És még hosszú út áll előttem, de végre egyszer látok rá esélyt, hogy tényleg lefogyhassak. Ezért kéne neked is elkezdened. Én a cukorbetegséggel ráfáztam, mert hiába fogyok le, attól még egész életemben kell számolnom a szénhidrátokat és vigyáznom kell. Ezért, ha még nincs semmi egészségügyi problémád, akkor azért kell lefogyni, ha meg van egészségügyi problémád, akkor meg azért kell lefogyni, hogy ne legyen több. Mert ez bizony évről évre rosszabb lesz...

2019. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
48%

"Egy 90-100kg nő, főleg ha magas is és arányos, akkor még csak duci!" - Duci a nagy francokat, 170 cm mellett 70-80 kg ami még szépítve ducinak hívható, a 100 kg már kövér, elhízott és brutálisan egészségtelen.


Biztos van akinek ez tetszik, a TLC sorozatában szereplő 250-300 kg körüli nőknek is szokott párja lenni, de azért a többségnek inkább a normál alkat jön be. Nem kell csontsoványra fogynod, de ez nagyon egészségtelen, hazavágod az izületeid ennyi túlsúllyal. Ne azt nézd hogy találsz így is pasit, hanem a saját érdekedben, magadért fogyjál le legalább 20 kg-t.

2019. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
10%
Kedves utolsó! Hallottad már azt a ,,mondást,, hogy a csontra nem a fiúk mennek hanem a kutyák? :)
2019. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
73%
Igen ezzel tipikusan a lusta változni képtelen zsírcocák nyugtatják magukat. Pedig 10 férfiból 8 rájuk sem néz max undorkozva ez a valóság.
2019. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Clay Morrow válasza:
94%

Eloszlik... HOGY? Az biza eloszlás hogy, 7-8 kg háj van minden testrészeden?


Te max 70 kilósan lennél duci (határeset), a magasságodhoz képest, azon felül már kövér és túlsúly. Gyorsan állj neki fogyózni.

2019. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
76%
A perverzeknek, vagy akiknek nem jut normális alkatú.
2019. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%

Igen vannak.

Attól ez még túlsúly.

Ha szülsz, 130 körül leszel, utána pedig nincs megállás.

Én +13 kgval rosszul voltam magamtól... Neked ez 30 felett van.

Nem vagyunk egy korosztály... 41 vagyok, 3 gyereket szültem de nem vagyok tehén.

Ha neked 16 évesen nincs igényed arra, hogy normálisan nézz ki és nem félsz a betegségektől, lelked rajta.

Anyád helyében én bizony helyre tennélek.

2019. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
16%
Nekem valamiért van egy olyan érzésem, hogy ezt a kérdést egy 40 kilós csontkollekció irta ki, mert valamiért utálja a túlsúlyos lányokat és csak utálatot akart kelteni, hogy utána ebben élvezkedhessen.
2019. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
A primitiv bunkok kedveert leirom hogy pajzsmirigyem van es lassan megy a fogyasom eddig 22 kg-ot le sikerult adnom szerencsere es tobb is fog remelhetoleg :) a normalis valaszokat meg koszonom
2019. márc. 3. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!