Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek tetszenek a tulsolyo...

Valakinek tetszenek a tulsolyos lányok? 16-20 év kozottiek 16 eves vagyok 170 cm es 100 kg sajnos de el oszlik rajtam

Figyelt kérdés

(Csak normalis valaszokat kerek)


16/L


2019. márc. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
73%
"Lehetne hogy nem a kövér szót használjátok hanem mondjuk a ducit vagy a molettet? Itt senkinek sem tanították meg a szülei hogy első sorban mindenkivel tisztelettel kell bánni? " - A ducit arra mondják akin kevés túlsúly van, a molett jelzőt is sokan nem szeretik hallani maguk kapcsán. Nem értem miért baj ha kövéret írunk ha egyszer az. Én is voltam 90 kg 165 cm mellé, engem jobban zavart mikor próbáltak szépítgetni és ahelyett hogy szimplán kövéret mondtak volna "testesebb" meg "vastagabb" és hasonló baromságokat mondtak. Nem tiszteletlenség vagy utálnám emiatt a kövéreket, de a polkorrekt szépítgetés is hülyeség. Ha a "zsírdisznó" meg hasonlóan kedves kifejezéseket kérnéd ki még érteném, de a kövér szerintem elég semleges szó, amit arra használunk akin jelentősebb túlsúly van.
2019. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy valakire illene a "duci" szó 30-40 kiló felesleggel.

De ha te így gondolod akkor legyen.

2019. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
75%
Hmmm... Viszont ez a molett-duci is szubjektív. Hallottam már, amikor olyanra mondták, hogy duci, akinek tökéletes alakja volt, az az igazi klasszikus homokóra, popsin egészséges izomzattal. És volt, aki már amiatt molettnek gondolta. Miközben a csaj rengeteget edzett azért a popsiért!
2019. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
De gaz ilyenen vitatkozni en csak egy kerdest tettem fel es amint mar irtam fogyozok es nem kertem felvilagositast a tulsulyrol mert tisztaban vagyok vele de az eleg szegyen hogy valakit a sulya miatt itelik el gratulalok😂
2019. márc. 4. 17:18
 35/42 anonim ***** válasza:
59%

100 kilos nő duci meg ilyen szövegek ? Normálisak vagytok ? Egy 100 kilós nő egy tömb. Elhízott. Minimum 3o kiló túlsúly, de inkább több komolyan vegyel le egy polcról egy csomag colat a boltban, na 3 ilyen csomag rajta a felesleges zsír. De lehet hogy nem sportol akkor 4 ilyen csomag.


Ez nektek a duci ? Komoly ?

2019. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
88%

A kövér szó nem pejoratív csak tényszerű. Én inkább az elvtelen szépítgetést nem értem.

A nagy túlsúly az nagy túlsúly és veszélyesen egészségtelen akkor is ha becézgetjük és jópofizunk velem meg akkor is ha nevén nevezzük.

2019. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
50%

Régebben egy barátom elhízott nagyon. Kérdezi szerintem is túlsúlyos ? Mondtam neki hogy nem, hanem kiba. kövér lett .

Besertodott , majd 1 hét múlva mondta hogy átgondolta és csak őszinte voltam.


Az őszinteség nem gond.

16 éves 100 kilós lány az nem duci.

2019. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha valaki duci, az nem vékonyabb mint aki kövér, és aki kövér az nem testesebb mint egy duci. Ez nem két elvonatkoztatott szó. Hanem egymásnak a szinonímái.

De többet már nem válaszolok meg semmit ezalatt a kérdés alatt.

Neked pedig további sikeres fogyózást Kérdező! ^^

2019. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 ChildOfGod válasza:

Minden elismerésem Kérdező! Gratulálok az eddig leadott kilókhoz és sok sikert kívánok a továbbiakhoz!

A pártalálással kapcsolatban. Hiszen benne, hogy először tudnunk kell önmagunkat őszintén szeretni és szépnek látni és ha ez teljesült akkor azt látni fogják rajtunk és ez egy igazán vonzó dolog tud lenni.

Szóval én azt mondom, hogy ha te tudod szeretni önmagad akkor nem kérdés, hogy más is fog tudni szeretni.

2019. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2019. márc. 6. 06:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!