Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utalok tukorbe nezni, rendszer...

Utalok tukorbe nezni, rendszerint sirni szeretnek. Mas anyuka is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
Harom gyereket szultem, legkisebbik harom honapos. Minden idomet legoglaljak, se kulon fozni, se tornazni nincs se idom, se energiam. Utalok zukirbe nezni, azt h.nem jonnek ram a ruhaim,h.az ujak olyanok lehetnek csak mint a zsak, apol es eltakar. Es tehetetlennek erzem magam, tudom, mozogni kell, mas kajak, de mikor. Este tiz utan mikor mindenki alszik pedig mar semmi erom, csak bedolni az ágyba.

2019. márc. 13. 20:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Bámulom a kitartásodat, és hogy mit meg nem teszel a családodért. Erőt és támogató érzelmi hátországot kívánok neked, kedves Kérdező!
2019. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
77%

Az ételekben van a titok.

Egyél kevesebbet.

2019. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Megprobaltam kevesebbet enni, nem jott be....eddig legalabbis.
2019. márc. 13. 20:32
 4/27 A kérdező kommentje:
Amugy bocsi, az elirasokert, siettem.
2019. márc. 13. 20:32
 5/27 anonim válasza:
72%
Ha nem jön be, akkor nagy baj van, mert az energiamegmaradas törvénye nem létezik.
2019. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Elöször is miért kellene KÜLÖN fözni? Nem attól fogsz helyrealukni, ha csak kétféle ételt eszel!

Nyugodtan ehetsz normálisan is, csak a kalóriákra kell odafigyelni.

Emellett a gyerekeknek szerintem van apjuk is, naponta egy órára rá lehet hagyni a gyerekeket, és egyböl van idöd tornázni. (Persze nem este 10-kor).

Emellett meg kellene szervezni a napodat, hogy legyen idöd magadra is, egyedül a három hónapos az, aki nem lehet több órára meg nélküled, feltéve, hogy szoptatod, ha nem, akkor simán megoldható, hogy pár órád legyen magadra is.

2019. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell külön főzni, megmondod a családnak, hogy mától egészségesen étkeztek és pont. Eszik ami van. Arról nem is beszelve, hogy én meg se mondtam senkinek, hogy a sült csirkecomb kókuszolajból készült vagy a főzeléket zabpehelylisztel habartam.


Veszel egy-egy csomag mirelit brokkolit és karfiolt, beteszed 10 percre lefedve a mikróba és kész az egészséges kalóriaszegény köret.


Soroljam még? A fogyás 90%a az étkezésen múlik

2019. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Mennyivel tart több ideig reggelire kibontani egy natúr joghurtot, mint megkenni 2 szendvicset?


Ez az időhiány max a sportnál elfogadható kifogás, de mint mondtam a fogyás 90%a az étkezésen múlik. 40 kg-t fogytam, úgy hogy meg se mozdultam max néha gyalogoltam.

2019. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is 3 gyerek van bár a nagy már nem velem el. Aki igen ő 12 éves és egy 21 hónapos.


Én külön főzök magamnak.

Minden délben mikor alszik a kicsi tornázom. Nem érdekel a háztartás, mosogatás ilyesmi. Heti 2x zumbára járok, ha nem az apa akkor a nővérem vigyáz a gyerekre.

Mindenek előtt kell egy elhatározás, egy fontossági sorrend és egy támogató társ.

Ha ezek megvannak meg tudod csinálni.

Számold a kalóriát és mozogj.

2019. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyél türelmetlen. Ez egy irreális elvárás, hogy röviddel szülés után máris bombázó legyen egy anya. Három hónapja szültél, még nem alakultál vissza teljesen. Most inkább örülj a babáknak. Még annyi időd lesz szexis nőnek lenni, ha kicsit nagyobbak a gyerekek. Szeresd a tested, akármilyen, abban él ugyanis a lelked. Ha szeretni fogod, hamarabb alakul vissza, mintha nem fogadod el magad.
2019. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!