Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyasztja az ACTIVÉ...

Valaki fogyasztja az ACTIVÉ FIBERSHAKE-EKET? Most találtam rá, és kíváncsi lennék, hogy ha a reggeli helyett ezt iszom, akkor segíthet e a fogyásba.

Figyelt kérdés

Jobb e egy ilyen shake mondjuk 1paprika, fél uborka és 2-3tojásos,hagymás,sonkás/kolbászos rántotta helyett. Mert ha rántottát eszek, elég hamar megéhezek, de állítólag ez a shake eltelít.

[link]

köszi a segítséget



#diéta #fogyás #fehérje #szénhidrát #reggeli #activefibershake #dagivagyok
2019. máj. 15. 08:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

#10/10 Állítólag íz miatt van benne 1gr cukor.


Kérdezőnek:

Látom, időközben meg lett rendelve. (szerintem) A reggeliből hiányzik vmi kis lassú felszívódású szénhidrát. Én az ilyen porokban nem hiszek rendes szilárd ételt kell enni, mert az emésztés a szájban kezdődik. Ezek max arra jók ha elalszol és gyorsan be kell vmit kapni, vagy ha édességet kívánsz ezzel talán lehet helyettesíteni. Valószilég napi egy étkezés kiváltására nem jó!

Nem rendeltem meg bár sokáig vágyakoztam érte, de nekem túl drága, illetve volt lehetőségem egy rendezvényen kóstolni, és annyira nem nyűgözött le.. A csokis nekem nem volt elég csokis (tudom ne is várjam el), és a mogyoróvajashoz volt még szerencsém, az végül is egész finom volt.

2020. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 activefibershake válasza:
61%

A FiberShake-ket eritrittel, szteviaval és 1 g hozzáadott cukorral készítjük.👩🏼‍🍳 A maradék 2,9g cukor pedig a többi összetevőből eredő természetesen előforduló cukor, így áll össze a 3,9g.🤓


Akkor ajánljuk a FiberShake-ket, ha fontos neked, hogy ne fogyassz mesterséges édesítőket, mint például szukralózt vagy aszpartámot, viszont az is szempont, hogy egy hiányérzet nélküli finomságot kapj amikor elkészíted.


Az 1 g cukor azért került bele, mert óriási ízkülönbséget jelentett amikor a terméket fejleszettük, viszont mindössze 4 extra kcal-t jelent adagonként.☺️


Azt szerettük volna, hogy a reggeli FiberShake a napotok fénypontja legyen és ne egy megszokott "már majdnem egész jó" reformélelmiszer.☺️


A 10g rost miatt viszont ez a minimális cukor sem probléma, mert a rostok segítenek stabilan tartani a vércukorszintedet.😊


Üdv

activé💜

2020. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én láttam a sok pozitív visszajelzést, illetve a reklámban is nagyon kívánatos volt a termék, ezért rendeltem két féle ízt. Az egyiknek a felét ki kellett önteni, a másikat nagy nehezen elfogyasztottam. Nekem az íze nem jött be. De ízlések és pofonok.
2020. júl. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Karácsonyra kaptam ezt a csodát első nap ittam reggeli helyett akkor még nem is volt tőle semmi bajom, viszont másnap reggeli után borzalmasan meghajtott hascsikarás kiséretében. Shake nek még jóindulattal sem volt nevezhető mert ynúlós mint a takony, inkább pudingnak lehet fogyasztani. Most itt vagyok 4 teli dobozzal és nem tudom mit csináljak vele. Ja a shakerük katasztrófális mert mikor rá akarom tenni a tetejét alul kibillen és kicsúszik, rázáshoz nem lehet megfogni, és sajnos csomós marad benne a cucc. Én többet nem rendelek az biztos!
2020. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Estére sem ajánlom a fogyasztását mert van benne guarana, ami élénkít. Reggelire meg nekem valahogy nem elég. Azt sem tetszik, hogy az Fb oldalukon minden ki van moderálva.
2020. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
84%
hát épp most ittam meg korgó gyomorra fél liter vizzel. jól nem laktam tőle és már most érzem hogy ez bizony nem fog eltelíteni órákra . még a 3 órának is örültem volna amúgy.
2022. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 activefibershake válasza:
100%

Köszönjük, hogy megírtad a véleményedet.☺️


Annyival egészítenénk ki, hogy guarana csak az induláskor volt a receptúrában, de mivel sokan jeleztétek, hogy vacsorára szeretnétek fogyasztani a FiberShake-ket, kivettük belőle kb. 2019 közepén.


Azóta koffeint csak a kávés ízeink tartalmaznak melyekben arabica kávét használunk és ebben van egy kevés koffein.☺️ Az összes többi ízünk koffeinmentes, így lefekvés előtt is nyugodt szívvel tudod fogyasztani.


Természetesen megértjük, ha neked nem jön be a FiberShake. A Facebook kommenteket, néhány extrém, személyeskedő kommentet leszámítva nem moderáljuk, csak igyekszünk a legjobb tudásunk szerint válaszolni.


Már csak azért sem, mert nagyon hálásak vagyunk minden ötletetért, kritikáért, hiszen ez segít fejlődni, mint pl a fenti guaranás példa is mutatja.


Itt van még három dolog amit a vásárlóink kértek és jobb lett tőle az activé:

-70%-kal csökkentettük a csomagolásunkban felhasznált papír mennyiségét, hogy környezetbarátabbak legyünk

-létrehoztunk a premium selection kiszerelést amiben mind a 8 ízből van egy adag, így könnyen meg tudod találni a kedvenc ízedet

-a shakernek ez már 3. verziója és hamarosan jön a kéréseiteknek megfelelően módosított 4. amit még könnyebben lehet használni


Üdv

activé💜

2022. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Sziasztok, érdekes de én se tudtam a hivatalos oldalukra megírni a véleményem. Lehet, hogy csak véletlen...
nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem véletlen, csak a 5*-os, seggnyalós kommenteket engedik ki. Emiatt írtam nekik instan, aztán az volt a válasz,hogy azt hitték,kamu vagyok🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
dec. 1. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!