Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a motivációtok a fogyásra?...

Mi a motivációtok a fogyásra? Többi lent.

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 62 kiló. Az elmúlt 2-2,5 évben lelkileg rosszul voltam, ezért is híztam meg. Előtte 56-58 kiló voltam (amiből szintén szerettem volna még fogyni). A futás/kocogás nem jön be, mert régen táncoltam és tönkrement a térdem. Nagyon rosszul érzem magam, hogy nem tudok változtatni a testemen. Most úgy érzem, hogy képtelen lennék lefogyni. Viszont szeretnék változtatni ezen, de nincs elég motivációm belekezdeni a fogyókúrába. :((

Érdekelne a ti motivációtok/történeteitek, hogy hogyan kezdtetek bele a fogyókúrába, vagy mi vitt rá arra, hogy elkezdjetek fogyókúrázni. Az elért eredmények is érdekelnének és hogy honnan indultatok.

Bármilyen tanács jól jönne. Ha volt már valaki hasonló helyzetben, hogyan lábaltatok ki belőle?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

20/L



2019. szept. 2. 22:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy nagyobb súlyfeleslegnél könnyebben motiválja magát az ember. Én 155cm-hez voltam 65kg. Az volt a legnagyobb súlyom s most ha hiszed, ha nem, van mit fogni rajtam még mindig, 54kg-val. A különbség csak az, hogy most kevesebb motivációm van a fogyásra mert nem "annyira" rossz amit a tükörben látok.


Viszont ami mostanság motivál az, hogy elegem van magamból meg ebből az áldozatszereppből. A negatív hozzáállásomból, illetve abból, hogy a tőlem szebb, vékonyabb lányokat irigységgel nézem. Mintha én nem lennék képes rá. Ez bosszantott fel és adott motivációt.

2019. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Fogyás nélkül már nem éltem volna sokáig. A külsőm sose érdekelt, de az élet az más. Nagyon beteg lettem és nem akartam meghalni.

-53 kilónál járok. Még kb 54 kg fogyás a cél.

2020. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék beteg lenni és korán meghalni. Egészséges életet akarok. 96 kg voltam, most 80 vagyok, 65 a cél. 175 cm/L
2020. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!