Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó volt a mai...

Szerintetek jó volt a mai étrendem?

Figyelt kérdés

Reggeli:

-két egész tojás+3 fehérjéből rántotta, 1 teáskanál olajjal, sóval, 20 gramm gouda sajt ráreszelve, egy darab nagyobb TV paprikával, egy darab paradicsommal, két darab csemege uborkával, négy darab puffasztott rizzsel


Tízórai:


-egy nagydarab zöldalma


Ebéd:


-4 darab pulykavirsli, 5 darab extrudált kukorica, egy darab szendvics jégkrém


Uzsonna:


-30 gramm gouda sajt szeletelve, öt darab extrudált kukoricával, 1 darab közepes méretű banán


Vacsora:


-125 gramm félzsíros túró, 5 darab nagyobb fokhagymával, pirospaprikával, vegetával, 14 darab extrudált kukoricával.


A nap folyamán ittam még gyömbéres kólát is. Amiben nincs kalória. Tudom, hogy ez nem a legegészségesebb, de nem szoktam sok ilyet inni. Csak nagyon ritkán iszok kólát. Általában csak szénsavmentes ásványvizet iszok. Szerintetek nagyon rosszul lettem ma?


2019. szept. 15. 22:07
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
ettem*
2019. szept. 15. 22:10
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Puffasztott, extrudàlt *rsàgok helyett ehetnél normàlis ételeket.
2019. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Teljes értékű normális ételek.

Semmi baj velük.Szoktam mást is enni.Rengeteg zöldséget.Nem arra voltam kíváncsi,hogy kioktassanak arról,hogy miért eszem ezeket.Ez sima kukorica, és sima rizs.Más más formában.Tele rosttal, és laktat.Mennyivel jobb,ha 50 g rizset megfőzök?Semennyivel.Ezek az ételek egészségesek.

2019. szept. 15. 23:20
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek igaza van, és nem, nem egészségesek. A pufirizs még hagyján, de az extrudált kukorica... Eleve a kukorica se valami jó fogyáshoz, de ez kb. olyan, mintha chipset ennél, még ha nem is sokat. Akkor már tényleg inkább a főtt rizs (bár azt se muszáj enni).

Az eleje még jól indult, de az "ebéded" csapnivaló. Ebédhez, vacsorához ehettél volna valami zöldséget. 5 db fokhagyma az 5 gerezd vagy 5 fej? Nekem még az előbbi is durva...

2019. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom, minek teszel fel kérdést, ha felhúzod magad azon, ha valaki nem azt válaszolja, amit hallani szeretnél.

A privát üzeneteddel kapcsolatban:

"80 g ch 100 g rizsben valóban jobb,mint 10 db extrudált kukorica 20 g ch." - 100 g sima főtt rizsben kb. 28 g ch van, 130 kcal. 100 g kukorica pufiban 62 g ch, 510 kcal. Amúgy 24 db-ot ettél, ami nem tudom, hány gramm, de akkor is egy hulladék, hasznos tápanyag 0, üres kalória. A "szendvics jégkrém" hasonlóképpen. Rizsből is lehet keveset enni, vagy akár zöldségekkel helyettesíteni.

Abban egyetértünk, hogy a kalóriáknál fontosabbak a makrók. Lehet fogyni vacak ételekkel is, csak max. hosszabb távon nem érdemes.

De ez a te diétád, a te egészséged, akár fogyózol, akár nem. Azt csinálsz és eszel, amit akarsz, a kutyát se érdekli. A tanácsokat nem muszáj megfogadni, de kérni se, ha ennyire biztos vagy a tudásodban.

2019. szept. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Hát,direkt írtam ki, megnézni,mennyi inkompetens ír választ.Igazából a butaságon nem húzom fel magam.Viszont.Biztosíthatlak,10 db extrudált kukorica bizony még mindig 20 g ch.És van benne rost és hasznos ch.Vannak lassan és gyorsan felszívódó.De ez nem mindenkire alkalmazható.Engem laktató például.

100 g rizs alatt természetesen nyers rizset ettem,mert 100 g főtt rizs egy gyereket nem lakat jól.Rengeteg zöldséget eszek,csak hogy ne érezd magad superiornak,felsőbbrendűnek.Mondjuk amikor pl.Brokkolit eszek az nálam eleve egy egész fej párolva.De amikor húst főzök,most kapaszkodj meg,van,hogy ebédre 300 g csirkecombfiléből készült pörköltet eszem.Vagy vacsorára 250 g zsírszegény túrót.Ha 60 g ch-t ennék egész nap,akkor is fogynék,mert egy átlag embernek legalább 80-90 g ch-t kell bevinni.160 g alatt már fogyni lehet.Fozikai képtelenség 60 g ch-tól hízni.Ezt cáfold meg.A fagyiról még annyit,hogy azt hiszem,ha mindennap megennék egyet se lenne nekem probléma.És NEM DIÉTÁZOM.

Holnap pl.töltött paprikát főzök pulykadarálthúsból.Az is egészséges. Csütörtökre meg rizskókochot.100 g nyers rizsből,2 dl tejből,meg még annyi vízből,ami kell,1 egész tojásból és 9 fehérjéből.Ez a teljes értékű táplálkozás.

2019. szept. 16. 02:05
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem mért ír ki olyan kérdést aki nem bírja ha kijavítják. Hiába próbálod nagyobb szókincsű okoskodásba burkolni a hisztidet. Nem sikerült.


Fogadd el, hogy mindig mindenen lehet javítani és ha kérdést írsz ki lesznek akik meg teszik.


Én pl kiflit eszek reggelire mert nekem úgy jó. Nem baj, hogy te ilyen étrendet választasz fogyáshoz súlytartáshoz akármihez (ha működik) csak ne várj érte piros pontot...

2019. szept. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezel, ha nem viseled el a valaszokat. Szerintem sok, amit ettél, de mindegy is mit írok, mindjárt jön felőled a támadás.
2019. szept. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Kérdező, bunkó vagy. A pulykavirsli meg a szendvicsjégkrém pedig egy fo@. Ez van.
2019. szept. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mennyit fogytál már az extrudált kukoricáddal? Én harmadik hónapja, saját magam által összeállított étrenddel, rizs, krumpki, normális ételek által járok -14 kilónál. És ezt ugyebár életem végéig tarthatnám, mert nem extrudált kukoricát rágok magamat sanyargatva.

Ha nem tetszik a véleményünk, nem kell kérdést kiírni. Az étrended úgy szar, ahogy van. És most egy hozzáértő, tapasztalatból író, kompetens válaszolót hallhattál/láthattál.

2019. szept. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!