Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó volt a mai...

Szerintetek jó volt a mai étrendem?

Figyelt kérdés

Reggeli:

-két egész tojás+3 fehérjéből rántotta, 1 teáskanál olajjal, sóval, 20 gramm gouda sajt ráreszelve, egy darab nagyobb TV paprikával, egy darab paradicsommal, két darab csemege uborkával, négy darab puffasztott rizzsel


Tízórai:


-egy nagydarab zöldalma


Ebéd:


-4 darab pulykavirsli, 5 darab extrudált kukorica, egy darab szendvics jégkrém


Uzsonna:


-30 gramm gouda sajt szeletelve, öt darab extrudált kukoricával, 1 darab közepes méretű banán


Vacsora:


-125 gramm félzsíros túró, 5 darab nagyobb fokhagymával, pirospaprikával, vegetával, 14 darab extrudált kukoricával.


A nap folyamán ittam még gyömbéres kólát is. Amiben nincs kalória. Tudom, hogy ez nem a legegészségesebb, de nem szoktam sok ilyet inni. Csak nagyon ritkán iszok kólát. Általában csak szénsavmentes ásványvizet iszok. Szerintetek nagyon rosszul lettem ma?


2019. szept. 15. 22:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki azt írtam, h 50 kgt fogytam.

Hát a tegnapi és a mai kiírás..., mintha más ember írta volna mindkettőt. Ez a mai stílus a normális. Olyan ember nincs, aki nem eszik rántott, esetleg cukrozott ételeket. Én is szoktam. Nincs értelme sanyargatni magát az embernek, ha megkívánja, úgy csak idegbolond lesz valakiből.

2019. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!