Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó volt a mai...

Szerintetek jó volt a mai étrendem?

Figyelt kérdés

Reggeli:

-két egész tojás+3 fehérjéből rántotta, 1 teáskanál olajjal, sóval, 20 gramm gouda sajt ráreszelve, egy darab nagyobb TV paprikával, egy darab paradicsommal, két darab csemege uborkával, négy darab puffasztott rizzsel


Tízórai:


-egy nagydarab zöldalma


Ebéd:


-4 darab pulykavirsli, 5 darab extrudált kukorica, egy darab szendvics jégkrém


Uzsonna:


-30 gramm gouda sajt szeletelve, öt darab extrudált kukoricával, 1 darab közepes méretű banán


Vacsora:


-125 gramm félzsíros túró, 5 darab nagyobb fokhagymával, pirospaprikával, vegetával, 14 darab extrudált kukoricával.


A nap folyamán ittam még gyömbéres kólát is. Amiben nincs kalória. Tudom, hogy ez nem a legegészségesebb, de nem szoktam sok ilyet inni. Csak nagyon ritkán iszok kólát. Általában csak szénsavmentes ásványvizet iszok. Szerintetek nagyon rosszul lettem ma?


2019. szept. 15. 22:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, nem diétázol?? Hát akkor mit keres ez a fogyókúrák kategóriában és miért tőlünk kérdezed, hogy jó-e a mai étrended?

Nem jó, mindenki leírta, persze azt gondoltad, hogy te vagy az atyaúristen, ha litániákat írsz és majd hozzáértőbbnek tűnsz. És ezzel próbálod a dühödet levezetni, mert nem azt vártad amit kaptál. Én voltam az előző válaszoló, aki ténylegesen normális étrenddel, nem sanyargatva, lefogytam. Soha nem kérdeztem itt, hogy milyen az étrendem, mert ismerem magam. Tudod mik a gyengéim, és már azt is tudom, miként is lehet beépíteni a "tiltott" falatokat is. Te úgylátszik, hogy nem. Ezért kérdezed itt. Egyed csak a kukidat. Mert ugye az az extrudált kukorica szebb kifejezéssel.

2019. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"Biztosíthatlak,10 db extrudált kukorica bizony még mindig 20 g ch.És van benne rost és hasznos ch.Vannak lassan és gyorsan felszívódó.De ez nem mindenkire alkalmazható.Engem laktató például."

Nem 10-et ettél, de tökmindegy. Azt ne meséld nekem, hogy az extrudált kukorica jobban laktat, mint a főtt rizs (bár az se mindenkit laktat). Nem a kukitól laktál jól, hanem a többitől, amit mellé ettél. Hasznos és lassan felszívódó ch? GI: 87 (főtt rizs: 64), mellé silány növényi olaj, agyonfeldolgozott cucc. Kár enni.

"De amikor húst főzök,most kapaszkodj meg,van,hogy ebédre 300 g csirkecombfiléből készült pörköltet eszem."

Én még marhapörköltet és pacalt is ettem, amikor sikeresen lefogytam, nálam a ch mennyisége és a minőségi táplálkozás a kulcs. Nem éheztem, sőt még kalóriát se számoltam.

2019. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Az étrend az ebédtől lefelé el van cs.eszve...puffasztott rizs meg kukorica, tényleg? Még mindig vannak idióták akik elhiszik hogy ezzel lehet fogyni? Üres kalória semmi hasznos dolog nincs benne, csak még több felesleges kalóriabevitel.

Az egész kérdés pedig az első reakciódnál lett elcs.eszve. Nem semmi mekkora paraszt vagy. Ne kérdezz, ha nem tudsz kritikát elfogadni.

2019. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Na oké,akkor pár dologra válaszolok,eddig pontosan 62 kilót fogytam.

Azért eszem ezt,mert ezt szeretem.Nem sanyargatom magam 2 kanál rizzsel.Tisztában vagyok sok mindennel ebben a témakörben.Egészséges életmódot folytatók.Mindent eszek.Azért számolom a kalóriákat,mert nekem fontos,hogy még véletlenül se egyek többet,mint 1500-1800.Ugyan ez lesz,amikor tömeget fogok növelni.Izomtömeget.Azért vagyok ilyen,mert elegem van azokból,akik módszeresen minden ételt,amit ők nem ehetnek,mert szerintük felesleges,azt lefosozzák.Ami nem igaz.A banánt délután ettem,ami tudom, egyből azt eredményezi,hogy azonnal elraktározza a szervezet.WROOOONNNNG!!!!Rengeteget edzek,rengeteget,ha valakinek,akkor nekem belefér a szendvicsfagyi.Képzeld, amúgy eszek én is krumplit, rizst,zöldséget(gyakorlatilag ipari mennyiségben eszem őket).Csak egyszerűen nem szeretem a pékárukat.Nem azért nem eszem,mert sanyargatom magam.Hanem mert nem szeretem.Tésztát is eszem.WHAAAAAT?Ennyit a sanyargatásról.Nem ismertek engem.És kérdem én,miért is rossz a virsli?Mert van benne zsír,vagy ch?És?Vagy mert mindent beledarálnak?És?Kell az az extra zselatin,ami amit valószínűleg beledarálnak.Azért nem fogyókúrázók,mert az egy phaszság.Az azért kúra,mert nem végleges.Mert azt csak egy ideig csinálják az emberek.Egészséges életmód az,ami a jó.10-es,tudom,hogy kioktatni akartál és lenézni,de ez sajnos nem jött össze.

2019. szept. 16. 14:31
 15/31 A kérdező kommentje:

Ja,és aki szerint sok,amit tegnap ettem.

1600 kcal

106 g ch

90 g fehérje

Ettől még egy olyan ember is fogyna,aki nem edz.

Én azért ezen a téren azért rendesen odateszem magam.

2019. szept. 16. 14:34
 16/31 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"nekem belefér a szendvicsfagyi"


Nem azt mondtam, hogy nem fér bele. nekem is beleférne. Ettől még 0 a tápértéke. Te kérdezted, hogy jó volt-e. Én válaszoltam. A szendvicsjégkrém, a kóla és a baromfivirsli ipari szemét akkor is, ha a kalóriakeretedbe belefér.

2019. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
"És kérdem én,miért is rossz a virsli?Mert van benne zsír,vagy ch?És?Vagy mert mindent beledarálnak?És?Kell az az extra zselatin,ami amit valószínűleg beledarálnak." - Azért rossz mert minden vackot beledarálnak, a hús mellett megy bele csont és bőr is, plusz rengeteg só, tartósítószer és adalékanyag. A zsírt, cht, kcalt félretéve is nincs az a kimagyarázás ahol ez egy jó kajának számítana. A jégkrémszendvics is cukorbomba, semmi hasznos nincs benne ami miatt jó ételnek számítana mint ahogy az extrudált vackok se tartoznak bele az egészséges étkezésbe. Ha belefér a kalóriakeretbe egyed, attól még az ételek minőségét tekintve ez nem volt egy jó nap.
2019. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Annyira csak nem lehet szar,ha 62 kilót fogytam vele 2 év alatt.

Mondtam én,hogy mindig így étkezem?Az extrudált kukorica még akkor sem rossz,ha a melleket döngeted.Ha a legtöbb személyi edző/szakértő ajánlja,akkor csak nem rossz.A másik pedig,ha azt nem ehetném,akkor mégis mit egyek? Zöldséget reggeltől estig?Mert az egysíkú táplálkozás aztán baromi egészséges.Nem is értem melyik univerzumban egészségtelen a kukorica?!

2019. szept. 16. 18:50
 19/31 A kérdező kommentje:
Fogadd el,hogy többet értek ehhez.
2019. szept. 16. 18:50
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira csak nem lehet szar,ha 62 kilót fogytam vele 2 év alatt." - Csokit is ehetsz csokival és úgy is fogysz ha kalória deficitben vagy, attól még nem lesz egészséges.


"Mondtam én,hogy mindig így étkezem?" - Ezt a napi étkezésed írtad le, erről kértél véleményt, mit háborogsz akkor ha leírtam hogy ez a napi kajálás nem jó.

"Ha a legtöbb személyi edző/szakértő ajánlja,akkor csak nem rossz." - Na és kik? Mert én eddig csak azt olvastam tőlük hogy ez egy vacak, de biztos akkor csak a kisebbséget találtam meg.


"A másik pedig,ha azt nem ehetném,akkor mégis mit egyek? Zöldséget reggeltől estig?Mert az egysíkú táplálkozás aztán baromi egészséges." - Virsli helyett rendes húst vagy halat, esetleg tenger gyümölcseit, tojást, hüvelyeseket, tertermékek közül ami nincs agyoncukrozva pl natúr joghurt, kefír vagy gabonaféléket is lehet, de neten megnézed azért rengeteg kiegyensúlyozott étrend van egészséges ételekkel változatosan.


"Nem is értem melyik univerzumban egészségtelen a kukorica?!" - Az a vacak amit rágcsálsz fényévekre van a rendes kukoricától. Mintha a kávét és a bolti cukrozott kávésfagyit akarnád összehasonlítani.

2019. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!