Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok. Szeretnék...

Kövér vagyok. Szeretnék fogyni, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közül minden lány szép,vékony.Én meg husis vagyok,pedig rendszeresen futok,és igyekszem az étkezésre is figyelni,habár néha nem sikerül.

Milyen edzéstervet javasoltok?

Mit egyek,milyen táplálekot?

Naponta hányszor egyek,és mennyit?

A segítő válaszokat előre is köszönöm:)

(Nem,nem vagyok anorexiás)


168 cm/55kg

16/L



2019. nov. 2. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
De átlátszó kamuuuuuuu 😂
2019. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]



Ilyesmi alakot szeretnék elérni.

2019. nov. 2. 14:19
 3/12 A kérdező kommentje:
#1nem,nem kamu.Mégis miért lenne kamu?Hidd el,nem unatkozok,hogy kamu dolgokat irkáljak ki ide.Sőt,irigylem azokat az emberekt,akiknek van idejük mindemfélét kiírni.Szóval nem kamum,megnyugtatlak.
2019. nov. 2. 14:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaj,bocsánat az első link rossz.A 2.a lényeges.
2019. nov. 2. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

az "ilyesmi" alakban sok-sok év munkája van, ami mind nagy súlyokkal dolgozással, az étrendre való alapos odafigyeléssel telt. ha ezt szeretnéd, menj el egy edzőterembe és fogadj fel egy személyi edzőt, egy dietetikus pedig beállíthatja a kaját.

ha ennyire azért nem gondolod komolyan, akkor meg 168 centihez 55 kiló teljesen jó, inkább a kevés felé tendál.

2019. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod,ment a zöld kéz;)
2019. nov. 2. 14:58
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon husis lehetsz...

Menj el egy személyi edzőhöz, aki az adottságaidnak megfelelően összerak egy edzés és étkezési tervet. Dietetikushoz semmiképp ne menj, voltam párnál. A Nők lapja színvonalát sem sikerült produkálniuk.

2019. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy képpet az alakodrol vagy legalábbis egy magadhoz hasonló képpet ha látnák könyebb lenne segíteni!
2019. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye elírtad és 155 kg-ot akartál írni?


Mert a 168-hoz az 55 már nagyon kevés és ha kövérnek gondolod magad ezzel, akkor irány a pszichológus, amíg nem késő!

2019. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

aki valóban kövér és olvasta a kérdésed, az biztos felvisitott..

Azt elhiszem ha esetleg formátlan vagy.., de kövér az nem vagy

2019. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!