Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok. Szeretnék...

Kövér vagyok. Szeretnék fogyni, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közül minden lány szép,vékony.Én meg husis vagyok,pedig rendszeresen futok,és igyekszem az étkezésre is figyelni,habár néha nem sikerül.

Milyen edzéstervet javasoltok?

Mit egyek,milyen táplálekot?

Naponta hányszor egyek,és mennyit?

A segítő válaszokat előre is köszönöm:)

(Nem,nem vagyok anorexiás)


168 cm/55kg

16/L



2019. nov. 2. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

*nagylevegő* szóval. Nem vagy kövér. Az, hogy nem nézel ki úgy, mint azok az instagram modellek, akik heti 6x edzenek és az összes munkájuk abból áll, hogy jól kell kinézzenek a reklámokban való szereplés és influenszerkedés miatt, nem jelenti azt, hogy kövér vagy.

Másoszor: 16 évesen az emberek anyagcseréje még pörög. Ha nem zabálsz mint az állat hanem sportolsz is ráadáaul, akkor az azt jelenti, hogy előnyben leszel a veled egy idős, de vékony lányokkal szemben, akik anyagcseréje be fog lassulni idővel, de akkor is a régi "ehetek mindent, és nem kell sportolnom, akkor is vékony leszek" mentalitásnak fognak élni, azzal a különbséggel hogy sajnos már meg fog látszani rajtuk.


Mit ajánlok? Hogy egyél amit főz anyád. Ha az éppen sajtos tészta akkor abból kicsit kevesebbet. Adj magadra, járj edzeni, futni. Nézd az istagramreality nevű subredditet :D komolyan. Azonkívül, élj, menj a haverjaiddal inni szombatonként, tanulj rendesen és vedd körbe magad olyan barátokkal akik miatt nem érzed magad "a ronda barát"-nak. Olyanokkal akik felemelnek.

2019. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sírok.
2019. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!