Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Már kb egy fél éve leakarok fogyni de sosem sikerül mert nemtudom kiiktatni az édességet az étrendemből és falok mindent. Viszont eddig nem voltam elhatározott, most viszont elhatároztam hogy lefogyok csak nemtudom hogyan lenne hatásos vagy értitek Ha nem eszem semmi édességet, próbálom a fehérlisztet kiiktatni az étrendemből és mellette edzek itthon + kézi edzésen vagyok heti 2x úgy letudnék fogyni? Kb 5 kiló felesleg van rajtam

Nem vagyok dagadt csak hájas (remélem értitek) és derékból is szeretnék fogyni mert ilyen téglalap alakom vagy mármint vastag a derekam

Szerintetek így letudnék fogyni?

Tudnátok tanácsot adni?

Kb mennyi idő lenne a fogyás??



2019. dec. 4. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Tudni kellen az étkezésre egyébként mennyire tudsz figyelni? Vagyis főznek rád vagy magadra főzöl, egyedül laksz-e, milyen lehetőségeid vannak pl ebédet vinni és melegíteni napközben..stb


Nekem sokat segített, mikor hasonló problémám volt, hogy rájöttem, azért nasizok mert van. Onnantól semmi egészségtelent nem tartottam itthon, az étkezéseimet előre megterveztem és bevásárolni előre megírt listával mentem és azt szigorúan be is tartottam. Tudtam, hogy eleinte pl biztos hiányozni fog az édes íz így vettem mandarinokat pl és bár nem egészséges de zero colat. Igyekszem a napi étrendet úgy összeállítani, hogy legyen benne mindenféle íz és állag. Tudom magamról, hogy csak száraz salátákkal, húsokkal nem bírnám így ha mégis az az ebéd, akkor reggelire valami joghurtos vagy tojásos (zsírosabb ételt eszek), vagy pl édes íz nélkül nem bírom, akkor dobok be gyümölcsöt. A lényeg, hogy benn a munkahelyemen sem büfézek vásárolgatok. Azt tudom enni, amit vittem és azt jó előre megtervezem. Akkor már csak este itthon kell ellen állni a kísértésnek, hogy vacsora után is bírjam lefekvésig, de ha elfoglalom magam, esti torna eszembe se jut a nasi, ha pedig mégis (mert emberből vagyok), akkor pedig inkább iszom egy jó almás-fahéjas teát és kész :)

2019. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Az alakodon egy bizonyos szinten túl nem tudsz változtatni, abból, amit elmondtál valószínűleg alma alkatod van; erős felső test, vékony alsó. Ehetsz édességet is mértékkel, de növeld a zöldség fogyasztást a szénhidrátokat csökkentsd. 2-3 hónap alatt lemegy ennyi. Ne nassolj, és ügyelj a víz ivásra.
2019. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Egyél kevesebbet és mozogj többet. A fogyás dolgot csak amiatt bonyolitják túl, mert óriási biznisz van mögötte. Egyébként, ha a kutyád kövér lenne, garantálom, hogy le tudnád fogyasztani egyetlen trükkel: kevesebb kaját adnál neki pár hónapon keresztül. 100%-ban mukodik. Miért lenne más az embereknél? Egyszeru fizika: kevesebb energiát viszel be a szervezetebe, mint amennyit felhasználsz.
2019. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Sorstársam csapj bele!! :D én is hasonló priblémával küzdök bár a derekam nem olyan vastag, van egy kis iííve(kb 6cmvel vékonyabb mint a vállam meg a csípőm), dee az alhasam kissé domború. Mindennap hasra edzek mint állat, kb 50-50 naponta inden gyakorlatból. Hasprés, lábemelés, és néhanéha felülések is, de nme mindig. Édességet én se bírom ki h ne egyek soha, de ezért mértékel, csaknéha eszek, nme falok be pl tíz-húszdekás ostyacsomagokat mint ezelőtt kb egy éve. Zugevővltam és nagyonnehézvolt leállni róla. Pedig évekig olyan vékony voltam mnt Jennifer Aniston, anélkül h tettem voltna bármit is érte. nem sportoltam és még ugyancsak befagyiztam meg csipszeztem mmmminden héten többször mégse fogottrajtam az étel. Most meg hasra sportolok és minimális beteg verébnyi ételadagon élek. Kevesebb szénhidrátz. fehér kenyé csak pár falat nempedig 3 szelet mint anno. fogytam 6 kilót de még szeretnék, mert sose lehet az ember elég vonzó. Nagy nehezen abba is beletörődtem, h 18év felett nem lehet sport nélkül fogyni, vagy csak nagyon erőszakos erőfweszítésekkel. 23/NŐ bocsi a sok helyesírási hibáér, telefonról vagyok
2019. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!