Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben nagyon...

Az utóbbi időben nagyon elhíztam viszonylag kevés idő alatt. Mennyi idő alatt fogyhatok le ïgy?

Figyelt kérdés
Napi 1000-1200 kalóriát Megpróbálok enni. Tudom hogy nem helyes,de nagyon sokszor egyszerűen 800-900-nál több nem lesz meg. Elkezdtem heti 5× járni csoportos aerobik/saját testsúlyos edzésekre. Szerintetek így mennyi idő alatt sikerülne lefogynom? 16/L,166cm,60kg

2020. febr. 4. 05:08
 1/7 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Te aztán nagyon elhíztál. Szerintem számold ki, hogy egy nap kb mennyit eszel, és azt csökkentsd mondjuk 400 kcallal. Ha eszel 2500at,akkor 2100 kalóriával kezdd a diétát, és ne 1200al, mert a 2100at, ha esetleg megállna a fogyás, tudod csökkenteni, viszont az 1200 kalória már önmagában is vészesen alacsony,és szinte(!!) lehetetlen tovább csökkenteni.

Jó, ha az ember sportol, de ennyi foglalkozás mellett komolyan mondom, egyél többet! El fogsz ájulni, a mensidnekbis búcsút inthetsz.

2020. febr. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj, mitől jöhetett fel rád ez a pár kiló. Na azt ne csináld. Ha emellett még edzel is, és mostantól jobban odafigyelsz az étrendedre, 2 hónap alatt lemehet rólad a felesleg. Koplalni felesleges és káros, főleg ilyen fiatalon.
2020. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
60kg? Az nem sok! Ne kínozd magad, még fejlődik a szervezeted. Simán csak sportolj rendszeresen és csak arra figyelj, hogy ne táplálkozz egészségtelenül.
2020. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon elhíztál. Én 2 év alatt 35 kg-ot híztam, több mint az akkori tessúlyom felét felszedtem. 95 kg vagyok most. Na én nagyon elhíztam.
2020. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy elhízva. Meg mitől is híztál volna, ha azt írod, hogy 800-900 kalóriát alig tudsz megenni? :D

Felesleges így sanyargatnod magad. Ez koplalás és hosszú távon nem lesznek jó következményei.

2020. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem karácsony után olyan 5öökaloriakat enni, persze semmit nem fogytam de kb olyan 55kg voltam. 2hétre kimentem vakáciozni külföldre s mikor hazajöttem máris 6öat mutatott a mérleg. Nyár óta 15kg hiztam. Még akkoris ha szerintetek nem sok de én nagyon érzem a változást és sokkal jobban fáradok. Attol félek hogy hogyha nem sikerült lefogynom 500kaloriával az 1000el csak hizni fogok
2020. febr. 4. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozol, hogy hízol? :D 500 kcal az durva koplalás. Annál csak többet tudsz enni, azt már nem lehet lejjebb vinni. Sikerült teljesen megbolondítanod a szervezetedet. Soha nem szabad ilyen keveset enni rendszeresen, folyamatosan. Inkább többet enni, és bevezetni a mozgást, aztán a mozgást növelni.

Ezt már elszúrtad. Egyél normálisan és talán helyreáll az egyensúly.

2020. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!