Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (Kérlek olvassátok el, amit...

(Kérlek olvassátok el, amit leírtam alulra, és, ha van kérdésetek, megválaszolom.) Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Naponta mozgok, főleg, hogy van egy kutyusom, fizikai munkát végzek.

1200 klóriánál nem eszek többet naponta (legtöbbször annyit sem), de betartom a reggeli-ebéd-vacsora hármast.

Legfőbbként zöldséget, gyümölcsöt eszek (az utóbbit nem sokat a cukor miatt), illetve tofut. Nemrég vegetáriánus életmódra változtam.

Egész gyerek- és fiatalkorom azzal telt, hogy néztem a vékony barátaim, ahogyan mindennap össze-vissza esznek, és fogynak, vékonyak. Én pedig néztem őket a tipikus kövér gyerekként, aki harmadannyit eszik, sportol, és mégis a legnagyobb darab.

Mostanra teljesen összetörtem, hogy bármennyit próbálkozok, nincs eredménye...de, ha úgy vagyok vele, hogy letojom, akkor könnyen hízok.

Az évek alatt sok módszert kipróbáltam, egyik sem vált be (egy módszernek 4-6 hónapot adtam, és SOSEM volt "csaló napom").

Azt még hozzáteszem, hogy szörnyen lassú az anyagcserém. Amire szintén nem találtam semmi segítséget.

165cm magas vagyok, és 70kg. Arányosan oszlik el, enyhén izmos a testalkatom. (A combomra mindig tapad a nadrág, a derekamra pedig nagy.) Ha sikerülne 60kg-ra lefogyni, a legboldogabb ember lennék.

Van bármi tipp, amit még kipróbálhatok?



2020. szept. 25. 11:33
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál voltál? Ha lelkileg rossz állapotban vagy, szorongsz, stresszelsz, az nem csak az egészségedre káros, de a fogyásnak is hatalmas gátja. A szívproblémádra is hatással lehet.
2020. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

#20 Ismerem.

#21 Fentebb írtam, hogy nincs rá pénzem. Illetve örököltem a szívbajom 99%, de olyat is mondtak már, hogy a stressz/szorongás/depresszió tettentönkre. Bár hivatalos papírt nem adtak róla, így nem tudhatom.

2020. szept. 26. 10:11
 23/43 anonim ***** válasza:
Van pszichológus TB-re is, nálunk is a kórház rendelőintézetében van ilyen.
2020. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
#23 Van egy elvem, hogy csak magámorvoshoz járok. Ezt be is tartom.
2020. szept. 26. 11:28
 25/43 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor nem tudunk segíteni. Akárki akármit javasol, mindenre van válaszod. :-/
2020. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Bár látom, hogy a #6-ot csúnyán lepontozták, azért mégiscsak csatlakoznék hozzá. A munkámból kifolyólag nagyon sok esetet láttam már, ahol a Reg-enor valóban segített. Ez nem egy fogyasztószer, hanem rendbe teszi az emésztést és az epeműködést.

Kérdező, ha már annyi mindent kipróbáltál, akkor talán ennek is adhatsz egy esélyt. Persze csak akkor vágj bele, ha képesnek érzed magad arra, hogy betartsd a kúra szabályait 100%-ban. Különben csak pénzkidobás és csalódás lesz belőle.

2020. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
#25 elolvastad, amit írtam fent? Pszichológusra nincs pénzem, pajzsmirigyre menni fogok, minden egyebet, amit írtak, próbáltam. Nehogy rossz legyen már, hogy válaszolok😅
2020. szept. 26. 14:45
 28/43 A kérdező kommentje:
#26 Írtam, hogy próbáltam rengeteg, drágábbnál drágább mindent (shake, étrendkiegészítők, ilyen olyan tabletta). Több pénzt nem kívánok beleölni (az étrendemen felül), ha csak nem biztos.
2020. szept. 26. 14:49
 29/43 anonim ***** válasza:

#28

Megértelek. Sajnos biztosat én sem ígérhetek. Szerintem nem is létezik olyan módszer, ami tuti-biztos mindenkinél beválik. Csodaszerek sajnos nem léteznek :(

Kitartást neked és sok sikert.

2020. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
#29 köszönöm!
2020. szept. 26. 16:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!