Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy hétről...

Mitől lehet, hogy hétről hétre egyre kövérebb vagyok?

Figyelt kérdés

Február elején 47.5 kg voltam, most 51.1 vagyok, és közel sem ettem annyit, hogy ennyit hízzak. Volt pár falásrohamom, ez igaz, de azok bőven nem voltak ehhez elegendő mennyiségűek.

Elkezdtem szedni egy pszichiátriai gyógyszert a hónap elején, de leálltam vele pár napja, viszont azóta is feljött 0.5 kg.

Mi oka lehet?

Mit lehet csinálni ezzel?

Pajzsmirigyproblémám biztosan nincs, nemrég voltam laborban pont emiatt.



2021. febr. 25. 09:31
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
85%
Magadtól hagytad abba a gyógyszer szedését?
2021. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
43%
én azt tanácsolom neked, egyél sok csirkemellett és fehérjedúsan étkezz, illetve edzz rendszeresen, kardio, erőnlét, fekvő, súlyzó, sok hasizomgyakorlat. nem az számít, hány kiló vagy, hanem a testzsírszázalék illetve az összkép, de 170 centisen én azt ajánlom, inkább legyél 55, hidd el, nekem, nem sok az! csatlakozom ahhoz a táborhoz, aki azt írja, hogy 47 kiló a magasságodhoz egészségtelenül sovány. egyébként mindent meg lehet csinálni, csak nem minden használ.
2021. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszoljatok, könyörgöm!

Ha 60 kiló lennék akkor írnátok normális választ?

35 kilóval sem lenne normális ez a hízás... És igenis zavar, hogy hiába nem eszem többet, hízom, szerintem ti is kiborulnátok ettől.

Egyébként nem az evészavar miatt szedtem gyógyszert, mert azon nem segít, azt meg nem tudom, honnan vette valaki, hogy zárton voltam. Nem voltam még csak kórházban sem emiatt.

2021. febr. 25. 10:04
 14/55 anonim ***** válasza:
98%

Nézd, teljesen normális, hogy a gyógyszer hatására kezd visszaállni a tested az egészséges tartományba.


Ez nem elhízás, hanem normális testműködés, és nem, nem fogok tippeket adni, hogy hogyan ess vissza.

Hívd fel az orvosod.

2021. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
95%
Hát pedig jó úton vagy a zártra. Ha kritikusan alacsony a súlyod, elvehetik az önrendelkezési jogodat, és becsukhatnak. Sok anorexiást kezelnek a pszcihiátrián.
2021. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
95%
Önértékelési problémád van. A te ideális súlyod kortól fűggően 56-60 kg.
2021. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet a KÉRDÉSRE válaszolni?

Ilyen mértékű hízás titeket is zavarna, súlytól függetlenül

2021. febr. 25. 10:22
 18/55 anonim válasza:
93%
A te esetedben ezt nem lehet súlytól függetlenül nézni, 170 centihez 55-60 kg lenne a normális. Az, hogy 47-ről 51 kg-ra híztál és emiatt sírsz és ki vagy borulva, az nagyon nem egészséges. Javaslom, hogy minél előbb fordulj pszichológushoz, ha eddig nem tetted! Még egyáltalán nem sikerült kigyógyulnod az evészavarból!
2021. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
96%
A szervezeted kihasználja a felborult kémiai egyensúly adta lehetőséget és raktároz, mert éhező üzemmódban van.
2021. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
91%

Ezt akarod? Tessék:

[link]

2021. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!