Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy hétről...

Mitől lehet, hogy hétről hétre egyre kövérebb vagyok?

Figyelt kérdés

Február elején 47.5 kg voltam, most 51.1 vagyok, és közel sem ettem annyit, hogy ennyit hízzak. Volt pár falásrohamom, ez igaz, de azok bőven nem voltak ehhez elegendő mennyiségűek.

Elkezdtem szedni egy pszichiátriai gyógyszert a hónap elején, de leálltam vele pár napja, viszont azóta is feljött 0.5 kg.

Mi oka lehet?

Mit lehet csinálni ezzel?

Pajzsmirigyproblémám biztosan nincs, nemrég voltam laborban pont emiatt.



2021. febr. 25. 09:31
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Voltam ennél milliószor rosszabb állapotban is. És én szeretnék gyógyulni, de sok nekem ez a tempó, fejben nem tartok még ott, ahol testben már igen.
2021. febr. 25. 14:15
 32/55 anonim ***** válasza:
87%
egyébként azért jönnek fel rád a kilók, mert lelassult az anyagcseréd. egy felnőttnek pl lassabb mint egy kamasznak de aki diétába fog, keveset eszik, annak is lassú, illetve energiája 0. amikor 13 éves voltál, hány kiló voltál? mindvégig azt hiszem, azért lettem alacsony mert nem ettem eleget tiniként.
2021. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
88%

Örülök neki, hogy túljutottál a nehezén. Csak így tovább.

S ne pár kilón aggódj, még bőven rád fér.

2021. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy a tested mit bír, és hogy lelekielg hol tartassz két külön dolog.


Ha a tested nem éli túl mire a lelked olyan stádiumba jut, akkor mi van?

2021. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim válasza:
97%

Vagy a gyógyszer vagy a ciklus.

Én alapjaraton 52 kiló vagyok.

Menstruáció alatt 54 és középidőben is hirtelen felugrik majd vissza majd megint fel.

2021. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim válasza:
44%

És akkor mit szóljak én.

161 centihez vagyok 52 kg 🤣

És még nekem mondják, hogy ne fogyjak tovább, meg hogy úristen te szoktál enni hogy ilyen vékony vagy? Ha én ezekkel a paraméterekkel sovány vagyok akkor te aztán extra vékony lehetsz...

2021. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim válasza:
100%
Egyébként meg mindig az 52 kilós vagyok. 13'ban papírom volt anorexiarol azért is olvasgatom a kérdést. Tudom,hogy lelkileg nagyon megterhelo hizni. Én 43 kilóról híztam fel 48 ra majd 50 re majd 54 re majd 62re... Azt hittem rosszul leszek. Majd évekig 54 voltam fogyokura nélkül. Most 52 vagyok de lelkileg kicsit szét vagyok esve, megcsuszott az életem.
2021. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
38%

#36-os: én a 162centimhez 49kg-osan kövér voltam😳

"És még nekem mondják, hogy ne fogyjak tovább, meg hogy úristen te szoktál enni hogy ilyen vékony vagy?" vékony? Ez vékony? Jesszus ki mondta ezt? Nem lehet hogy ironikusan mondta? Mert szerintem nagy az esélye hogy nem komolyan mondta..

2021. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
50%
#37 most is anorexiás vagy?
2021. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"fejben nem tartok még ott, ahol testben már igen"


Akkor segítséget kell kérni ahhoz, hogy fejben utolérd magad. Ha nem szeded a gyógyszert, akkor mentálisan össze fogsz omlani, ami nem fogja sem a testi, sem a szellemi javulásodat szolgálni.

2021. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!