Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy hétről...

Mitől lehet, hogy hétről hétre egyre kövérebb vagyok?

Figyelt kérdés

Február elején 47.5 kg voltam, most 51.1 vagyok, és közel sem ettem annyit, hogy ennyit hízzak. Volt pár falásrohamom, ez igaz, de azok bőven nem voltak ehhez elegendő mennyiségűek.

Elkezdtem szedni egy pszichiátriai gyógyszert a hónap elején, de leálltam vele pár napja, viszont azóta is feljött 0.5 kg.

Mi oka lehet?

Mit lehet csinálni ezzel?

Pajzsmirigyproblémám biztosan nincs, nemrég voltam laborban pont emiatt.



2021. febr. 25. 09:31
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
#38 Én 156 centisen vagyok 50-52 kg körül. 5 éve keményen sportolok, egészségesen eszek. Legtöbben 45 kilónak (sem) mondanának. Nem vagyok különösebben nehéz csontozatú sem, csak izmos, szálkás, tónusos. De alkati kérdés is, hogy ki hány kilósan, hogyan néz ki, a testösszetétel mellett. Voltam ennyi kiló egyébként sportolás előtt is, full máshogy néztem ki. Jelenleg folyamatosan piszkálnak, hogy eszem-e eleget, mert mindig olyan, mintha fogytam volna, pedig nem fogyok már egy jó ideje, és bőven eleget eszem, különben nem lenne erőm edzeni.
2021. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
#41 sok az izom rajtad és arról vagy "ennyi" kg?
2021. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
96%

És simán elhiszem neki


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A bmi matek, nem egészség, és nem számol egy csomó mindent.


Eleve egy kiadós śzarástól lehet 2-3 kilóval könnyebb az ember...

2021. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
#40 A gyógyszert nem az anorexia miatt szedem, hanem egy attól független problémára. És kérek segítséget, járok terápiára, de attól még nekem ez most baromi gyors és ijesztő.
2021. febr. 25. 17:48
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a terápián pont ezt a félelmedet kellene feldolgozni.


Pl


-mitől éreznéd úgy, hogy a kezedben tudod tartani a dolgokat?


-mi ijeszt meg a testedet érintő változásokban?


-hogysn állsz a nőiességedhez, felnőtt test és énképkez, szexualitáshoz?


-mik azok a dolgok, amiket magadért teszel? pl milyen testi és lelki örömöket, élményeket engedsz meg magadnak? pl egy masszázs, pedikűr, habfürdő?


-az ételhez való viszonyod, mely ételektől félsz, mi az amit szeretsz, de már rég nem ettél?

2021. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
97%

42: a sok relatív. Nem vagyok kigyúrt izomállat 😃 De igen, mindenhol határozottan van rajtam izom.

43: igen, kb hasonló alakom van, mint az after képeken lévő lányoknak, csak a cicijeim se természetesen, se mesterségesen nem nagyok, illetve alacsonyabb vagyok, így nyilván picit mások az arányok. A matek egyébként nem rossz, de a 2 pontos mérések soha nem megbízhatóak.


Kérdező: a 45-ös kb mindent leírt. Ha nem érzed, hogy ezeket át tudnád beszélni a terapeutáddal, akkor keress újat. A fizikai és mentális egészségedről van szó. Ha gyorsnak is tűnik a változás, valószínűleg nagyon időszerű volt már.

2021. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Át tudom beszélni, csak nem fél, hanem kb tíz év alatt lettem beteg, gyógyulni sem pár hónap alatt fogok

Plusz mélyebb oka van nálam az evészavarnak mint a legtöbbeknek

De mindegy is, valószínűleg vízsúly volt, mert ma már csak 50.2 kg voltam, és szerintem lejjebb is fog menni

2021. febr. 26. 08:37
 48/55 anonim ***** válasza:
77%
Mi az oka az evészavarnak?
2021. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Az nem ide tartozik.
2021. febr. 26. 10:14
 50/55 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem írod le?
2021. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!