Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy hétről...

Mitől lehet, hogy hétről hétre egyre kövérebb vagyok?

Figyelt kérdés

Február elején 47.5 kg voltam, most 51.1 vagyok, és közel sem ettem annyit, hogy ennyit hízzak. Volt pár falásrohamom, ez igaz, de azok bőven nem voltak ehhez elegendő mennyiségűek.

Elkezdtem szedni egy pszichiátriai gyógyszert a hónap elején, de leálltam vele pár napja, viszont azóta is feljött 0.5 kg.

Mi oka lehet?

Mit lehet csinálni ezzel?

Pajzsmirigyproblémám biztosan nincs, nemrég voltam laborban pont emiatt.



2021. febr. 25. 09:31
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Mert nem fogom idegenekkel megosztani a traumáimat az interneten, pláne, hogy ez a kérdés szempontjából egyáltalán nem releváns
2021. febr. 26. 12:21
 52/55 anonim ***** válasza:
61%
Akkor ne is várj segítséget🤷‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
81%

"fejben nem tartok még ott, ahol testben már igen."


Ezzel csak az a gond, hogy a tested nem bírja addig, míg a fejed rendbe jön. Hamar keletkezik maradandó károsodás a szervekben, amin már nem segít, ha tíz év múlva normális súlyod lenne, mert akkora érnéd el a lelki gyógyulást. Ill. a gyógyuló test a lelken is tud segíteni.


Ha tényleg meg szeretnél gyógyulni, akkor ne kérj tanácsokat fogyáshoz (emlékszem két korábbi kérdésedre, egyiknél karatéra hivatkoztál), inkább a mentális betegségeknél kérj tanácsot a problémák legyőzésére, a súlyodra tudatosan ne gondolj.

2021. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Az más kérdező lehetett, én soha nem karatéztam :D
2021. febr. 26. 17:43
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem a kérdező nem attól fél, hogy 50 kiló marad örökre, hanem hogy ez a hízási ÜTEM marad a továbbiakban is. Az ő gondolkodása szerint jelenleg még nincs baj, de könnyen lehet = ha továbbmegy, és ez csak idő kérdése.

Szerintem neked nem kell ettől félned, habár én megéltem az ellenkezőjét is. Én 20 évesen random felszedtem kb. 13 kilót és nem tudtam SEMMIT tenni, azon kívül persze, hogy rendszeresen "csodáltam" a rendíthetetlenül növekvő számot a mérlegen. És itt jön képbe a te eseted, mert amikor ez volt velem, akkor azt gondoltam hogy jó, de mikor áll már meg, meddig mehet még? Vicces volt. Most, pár évvel később is elég sűrűn mérem magamat, és mindig összeteszem a kezemet, hamarad a 70.:) 167 centihez. Ennyit tudok kihozni magamból, ilyen vagyok.

2021. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!