Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm vagyok és 70 kiló. Nem...

170 cm vagyok és 70 kiló. Nem megy a fogyás. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

3 éves a lányom és azóta sem mennek le a kilók. 52 kilósan estem teherbe, 76 kiló voltam közvetlenül a szülés előtt. Most 69-70 kiló vagyok úgy, hogy 1,5 éve nem eszem cukrot és igyekszem visszafogni a szénhidrátokat. Elkezdtem itthon tornázni, ill. tavaly nyáron elmentem párszor futni, de rendesen fájnak a térdeim, a bokám. Madárcsontú vagyok, ezen a háj el tudjátok képzelni hogy mutat...


Tudom sokan kérnek ilyen ügyben tanácsot, én nem is tenném, ha nem lennék ennyire elkeseredve. Szégyellem magam a férjem és a világ előtt is. Nem tudom mit tegyek, hogy kezdjek hozzá rendesen mert ezek szerint amit eddig csináltam, az semmire nem volt jó.


Köszönöm előre is!



2021. márc. 12. 18:15
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
40%

Egész nap éhezteti magát, este meg bort iszik😅😅

Húst, zöldséget nem eszik és csodálkozik, hogy hullik a haja😅😅

2021. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
40%
És csodálkozik, hogy nem fogy😅😅
2021. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!