Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le júliusig 5...

Hogy fogyhatnék le júliusig 5 kilót?

Figyelt kérdés
170-172 cm magas vagyok nagyjából 63 kiló. Nem tartom magamat túlsúlyosnak, de még husisnak sem. Szimplán nem szeretem magamon ezt az 5 kilót. Sokkal jobban érezném magamat a bőrömben, ha vékonyabb lennének a karjaim és lábaim. Nagyon régóta próbálok ezeken változtatni, de mindig feladom. Sajnos nagyon szeretek enni. Ha unatkozom általában eszem. Próbálok odafigyelni, hogy csak napi 5x egyek, de olyankor folyton azon jár az agyam, hogy még mennyi idő mire vacsorázhatok/ebédelhetek. Edzeni nem igazán szoktam, de most nyitott vagyok rá, hogy elérjem a célomat. Nem szeretnék diétákat elkezdeni, mert soknak mindig az a vége, hogy visszajönnek a leadott kilók. A másik problémám, hogy nem szeretek étrend szerint enni. Szeretem, ha olyan kajákat fogyasztok, amiket magamtól is megennék, ha diétázom, ha nem. Nagyon megköszönném, ha valaki, aki jártas a témában elmondaná, hogy lehetséges-e júliusig vagy felejtsem el ez annál hosszabb lesz. Tudom, hogy 3 hónap alatt 5 kiló nem sok, de azt is vegyük figyelembe, hogy nem megy le nekem olyan könnyen, mert nincs rajtam annyi felesleg. Több edzéssel? Kevesebb szénhidrát? Mégegyszer nagyon köszönöm előre is!
2021. márc. 31. 18:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy 1100 vagy 1500. 1100 konkrét éhezés, de az 1500 is lehet, hogy túl kevés. Éheztél? Vagy a nasi hiányzott? Mi miatt nem sikerült? A szénhidrátot egyébként nem kell kerülni sem este, sem a nap bármelyik szakaszában.
2021. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel elég szénhidrátot, az agyad minden létező cukrot fel akar zabálni. Mert igy működik az agy. Ha elegendő a cukor, nem fogod tepsiszámra enni a sütit sem.

Nem véletlenül mondják hogy ne csak a kalóriát nézd. Ha kalkulátorral számoltad ki, akkor amennyit kidobott a szénhidrát mennnyiségre annyit meg kell enned. De szerintem is kevés 1500 kalória.

Az étkezéseket is szét kell osztani. Ha este 7 után nem eszel az azt feltételezi hogy 10kor alszol. De ha csak később fekszel le, simán megéhezhetsz,és úgy nem jó.

Ha nem tudod rendesen felállitani a diétát, akkor tényleg felesleges belekezdeni mert mindig fel fogod adni.

2021. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem éheztem. Pontosan ez a bajom, hogy simán bírtam volna, mert nem is iktattam ki például az édességet vagy a kenyeret csak alternatívákat ettem helyettük. Ha valami édesre vagytam például akkor összeturmixoltam fagyasztott gyümölcsöt görög yoghurttal és mandula tejjel, tetejére mandulát és egy kevés granolát tettem. Reggelire 450 kcal-t ettem ebédre 500-600 kcal-t, uzsonnáztam gyümölcsöt, müzliszeletet, vagy ezt a gyümölcsös fagyit. Ebédre sem salátát csirkemellel ettem, hanem szénhidrát csökkentett tésztát valamilyen szósszal, sült húst édesburgonyával. Tehát a bajom az, hogy még jó is volt a közérzetem, mert tudtam, hogy jó, amit csinálok, de mégis itt kötöttem ki...
2021. ápr. 19. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!