Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízlal a meki kalória kereten...

Hízlal a meki kalória kereten belül?

Figyelt kérdés

1600 kalóriát eszek naponta amivel a sújom tartom, átlagba normális "egészséges" kaját eszek, zöldségek stb, de emberből vagyok és megkívánok néha ezt azt, és

megettem 2db extra cheesy sajtburgert krumpli nélkül ami kb 1000kcal

ma már csak 1vacsorám lesz ami párolt zöldség lesz, max 300kcal


fogok HIIT zni is 12percet.


nem eszek minden nap ilyen "junk food"ot de most megkívántam és nincs miatta bűntudatom.


de a kérdésem hogy a kalória mennyiséget bőven nem fogom átlépni sőt mozgok is,


de ebbe a 2 szendvicsbe van rengeteg szénhidrát.


esetleg lehetséges hogy hízok ? vagy mivel kalória kereten belül vagyok így nem lesz semmi?



2021. ápr. 9. 16:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Inkább együk meg a McDonalds-os papírzacskót. Abban még kevesebb kalória van és csak egy kicsivel van benne több cellulóz, mint magában a kenyérben, amit a burgerekhez használnak. Gondoljunk azért a mikro/makrokra is, amikor kalória deficitről beszélünk. A szervezetnek minőségi üzemanyag kell hogy megfelelően működjön. Ha bűnőzni akarsz, akkor inkább válassz egy kézműves hamburgerezőt. Valószínűleg még olcsóbban is kijössz a dologból.
2021. ápr. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nemmind1 mibol viszed be.. nemmind1 h az a zsir telitett vagy telitetlen, vagy h cukorbol vagy barnarizsbol viszed be a cht.. nemmind1 hogy hat az anyagcseredre es mennyi vizet kot meg.. de itt mindenki azthiszi es azzal nyugtatja magat h mind1 🤷‍♂️ persze 1-1 csalas belefer siman.
2021. ápr. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!