Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízlal a meki kalória kereten...

Hízlal a meki kalória kereten belül?

Figyelt kérdés

1600 kalóriát eszek naponta amivel a sújom tartom, átlagba normális "egészséges" kaját eszek, zöldségek stb, de emberből vagyok és megkívánok néha ezt azt, és

megettem 2db extra cheesy sajtburgert krumpli nélkül ami kb 1000kcal

ma már csak 1vacsorám lesz ami párolt zöldség lesz, max 300kcal


fogok HIIT zni is 12percet.


nem eszek minden nap ilyen "junk food"ot de most megkívántam és nincs miatta bűntudatom.


de a kérdésem hogy a kalória mennyiséget bőven nem fogom átlépni sőt mozgok is,


de ebbe a 2 szendvicsbe van rengeteg szénhidrát.


esetleg lehetséges hogy hízok ? vagy mivel kalória kereten belül vagyok így nem lesz semmi?



2021. ápr. 9. 16:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%

Amig kcal kereten belul vagy addig ehetsz csokit, chipset, junk foodot NEM hizlal.

Nyilvan nem igy kell lefogyni, hanem egeszseges taplalkozassal, hiszen kb 2 sajtburger menu ea kilotted a napi keretet.

De amig deficitben vagy igazabol tok mindegy mit eszel! Energiamegmaradas torvenye ugyebar...

Nyilvan ez nem rendszeres dolog, semmi gond. Sot sokkal jobb beleszamolni a napi keretbe a "hizlalobb" elelmiszereket, mint csalonapot tartani!

2021. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

A Supersize Me c. filmre válaszként egy másik ürge bebizonyította, hogy fogyni is lehet Mekis kaján élve.

Én átlag heti 1x megyek Mekibe, 18-as a BMI-m. Mondjuk nem is 1000 kcalt eszem ott, csak olyan 5-800 körül.

Ha belefér a kalória keretbe, ehetsz bármit. Más kérdés az egészség, és hogy mennyire laksz jól.

2021. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
azt írnám még hozzátok hogy reggel mutatott a mérleg 69kg ot most pedig 71,2 t, biztos nem hízhattam ennyit ugye? nem ettem semmi mást csak a 2szendvicset, azóta csak vizet iszogatok,
2021. ápr. 9. 17:54
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

2 és 7. vagyok.


persze, hogy nem híztál, ilyen napi ingadozás millió okból teljesen normális. ha úgyis méred magad naponta, akkor csináld azt, hogy heti átlagot vonsz és úgy nézed a különbséget, az többet elárul, mint naponta nagyítóval nézegetni és aggódni. nincs semmi baj :)

(de az se túl jó, hogy csak 2 szendvicset ettél)

2021. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

nemsokára ilyen 19órakor eszek vacsorát, párolt brokkoli és vékony csirkemell kisütve :) ez elég is lesz a mai napra,

minden nap mérem reggel üres hassal, furdés után, 69 vagyok már 4 napja kb,

de akkor biztos nem hízás ez a 71 :D köszi a gyors válaszokat :)

2021. ápr. 9. 18:03
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

valószínűleg nem, de semmiképpen nem tegnapról mára. tényleg vonj átlagot, sokkal jobban fogod látni a haladást.


jó étvágyat :)

2021. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"de ebbe a 2 szendvicsbe van rengeteg szénhidrát."

És akkor mi van? Miféle varázsló ez a szénhidrát, hogy még kalóriadeficitben is hízlal? Arról nem is beszélve, hogy a sajtburgerben több a zsír, mint a szénhidrát. Amiatt jobban kéne aggódni, persze kalória deficitben még az sem hízlal.

2021. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Kalória keretén belül nem hízlal csak egészségkárosító
2021. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!