Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó hatással van...

Szerintetek jó hatással van ha egy 12-14 éves gyerek fogyókurázik, de csak pár kiló felesleg van rajta?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 éheztetni is magát?
2021. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Dolgozom és sajnos nem látom. 5 után érek haza, akkor utána nemigen látom enni és ha kérdem eszik-e kiabál. Egyszer már lefogyott szinte 45 kilóra, rémes volt. Most ez a sulya is úgy ennyi, hogy fogott 6 kilót körülbelül
2021. máj. 13. 16:38
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Egészségesen kell ennie és sportolni. Ezt lehet. Ha fogyókúra alatt azt értjük, amit a hülye felnőttek csinálnak, hogy nem esznek, azt nem szabad. De azt senkinek nem szabadna.
2021. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 Szia! Ugyanezt csináltam egy időben, én napi 1 almát ettem már a legvégén, mert annyira fogyni akartam, teljesen magával ragadott az anorexia. Kérlek vidd el a lányodat pszichológushoz, mert ennek nagyon nem lesz jó vége.
2021. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A fogyókúrázás SENKINEK nem jó. Az egészségesebb étrend pedig mindenkinek jó. A kis súlyfelesleget könnyebb kezelni fiatalon, mintha 10 év múlva kell + 50 kilót fogynia.
2021. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!