Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el a fogyást?

Hogy kezdjem el a fogyást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van itt fent, és tudom, hogy rengeteg cikk, blog, stb a neten. Amik szerint a lényeg az, hogy számoljuk a kalóriákat. De már ezt sem értem ☺️ hogy miben mennyi van, meg fél óra sétától mennyi megy le (honnan tudjam)...

35 éves nő vagyok. 175 cm magasra nőttem és 88 kiló vagyok. Pár éve még 68 voltam, és már az is olyan soknak tünt. Szélesebb a csípőm, vastagabbak a combjaim, ezt már kezdem elfogadni, hogy soha nem leszek nádszálvékony.

Sajnos ülőmunkát végzek, ez csak ront a helyzeten.

A covid óta (március) nagyon izzadós is lettem, a fejem, hajam tiszta víz, akkor is, ha csak 18 fok van. És ez borzasztó, főleg most, nyáron. Szóval a futást mellőzném, mert kb 1 percig birnám ☹️

Minden tippet, ötletet szivesen fogadok.


2021. júl. 4. 17:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Az uditot meg probald meg helyettesiteni massal. Vagy cukor mentessel. Az sem jobb, de cukrot most mellozd. csak legalabb amig be indul a fogyas es fogytal picit.
2021. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Szombat óta ugyanannyi? Ugye ez valami rossz vicc? Mit vártál ennyi idő alatt? A fogyás türelemjáték. Ha nem adsz magadnak időt ( hónapokról /, évekről beszélek), akkor bukásra vagy ítélve. Ilyen hozzáállással nem nagyon lesz sikerélményed fogyás terén.
2021. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy nem 1 hét lesz. Csak kiváncsiságból álltam rá a mérlegre ☺️
2021. júl. 6. 16:33
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

:) Türelem:))))))

Tudom hogy nehéz, de ha ez nincs, akkor hamarabb adja fel az ember mint hogy érdemi eredménye legyen. Nekem is 2+++ évbe került mire a feleslegem legnagyobb részétől sikerült megszabadulni. Most már csak 9kg van hátra. :) Szerintem mire meglesz a 3 év, addigra ez a maradék is lemegy.

2021. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Utolso, mondjuk ez meg mar kicsit sok ido
2021. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

25.

Esetemben nem gondolnám hogy 2+ év sok lenne. Egy extrémebb 105 kilós súlyfelesleget nem kevés idő leadni. 96kg ment le eddig nekem, még 9 van hátra, és szeptemberben lesz 2,5 éve hogy elkezdtem.

Nem sietek sehova. Főleg, hogy már lényegében a normál súlytartományom felső határán vagyok. 175cm/74kg

2021. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Najo nem gondoltam hogy ennyire extrem a helyzet. Kivancsi lennek az elotte utana kepekre
2021. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Remélem megérted, hogy nem fogom senkinek mutogatni, nem vagyok cirkuszi látványosság. Így is elég rossz érzés, hogy mennyire lecsúsztam és honnan kellett elindulnom.
2021. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod. De ez nem cirkuszi latvanyossag. Hanem masok szamara motivacio lehet. Meg tudod mutatni milyen a kitartas es ero, hogy nem adtad fel es hogy mit ertel el. Nem nevetnenk mint a cirkuszba, hanem emelnenk kalapunk!

Na mindegy! Ugyes vagy es nem semmi az akaraterod es kitartasod

2021. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Sok választásom nem volt. Vagy ez, vagy a halál. Inkább létszükséglet volt. Azért csinálom mert muszáj, mert élni akarok. A külsőm pl sose érdekelt, pusztán azért mert szarul nézek ki, sose változtattam volna. Az soha nem volt elég motiváló.

De egyszerűen volt egy időszak amikor azt éreztem, hogy ha nem változtatok akkor nem fogok már sokáig élni. Nekem ez adta a motivációt.

A haláltól való félelem van akinek hatásosabb, pl nekem is, mint bármilyen beszólás, fizikai bántalmazás, megalázás stb amit életük során a kövérségért kapnak másoktól az emberek.

2021. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!