Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el a fogyást?

Hogy kezdjem el a fogyást?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van itt fent, és tudom, hogy rengeteg cikk, blog, stb a neten. Amik szerint a lényeg az, hogy számoljuk a kalóriákat. De már ezt sem értem ☺️ hogy miben mennyi van, meg fél óra sétától mennyi megy le (honnan tudjam)...

35 éves nő vagyok. 175 cm magasra nőttem és 88 kiló vagyok. Pár éve még 68 voltam, és már az is olyan soknak tünt. Szélesebb a csípőm, vastagabbak a combjaim, ezt már kezdem elfogadni, hogy soha nem leszek nádszálvékony.

Sajnos ülőmunkát végzek, ez csak ront a helyzeten.

A covid óta (március) nagyon izzadós is lettem, a fejem, hajam tiszta víz, akkor is, ha csak 18 fok van. És ez borzasztó, főleg most, nyáron. Szóval a futást mellőzném, mert kb 1 percig birnám ☹️

Minden tippet, ötletet szivesen fogadok.


2021. júl. 4. 17:47
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Esetleg egy fej,arcnélküli előtte,utána fotó? 😉 Akkor nem ismer fel senki, és mégis motiválsz másokat...
2021. júl. 7. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!