Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjtölés 1 nap...

Időszakos böjtölés 1 nap kihagyása?

Figyelt kérdés

16:8-as módszerrel csinálom az időszakos böjtölést, minden nap de. 11 és du. 7 között eszek, azonban ma szóltak, hogy holnap délelőtt atlétikai versenyre kell mennem.

Ha egy nap ennék reggelit is, aztán este 7-ig ennék, másnap pedig újra 11-kor, tehát egy nap kimaradna, az elrontaná a diétámat? Vagy nem gond?



2021. okt. 20. 10:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogyha változtatni szeretnél az étrendeden/életmódodon én azért az alapokkal kezdeném: mozgás, elegendó folyadék, ne cigarettázz vagy igyál alkoholt(csak mértékkel), és minél több egészséges élelmiszer fogyasztása. Nem tudom ezek meg vannak e nálad. Én ezekkel kezdtem, és csak ezek után jött az időszakos böjt:)
2021. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Pont ez az, a 18-at se töltöttem még be:) nem iszok, nem dohányzok, viszont keveset mozgok és több folyadékot kéne bevinnem, csak sajnos utóbbira tudatosan kell figyelnem, mert magamtól nem vagyok szomjas, órákig elvagyok ivás nélkül.
2021. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az szuper hogy nem iszol, nem dohányzol! Próbáld meg rendszeressé tenni a mozgást, meg a folyadékot is! Én sokszor iszok házi limonádékat, kis citromlé, menta, pici édesítő, vagy ha hideg van forró gyümölcs teát, zöldségleves. Ezek sokat segítettek nekem:)
2021. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

En böjtölők de semmit sem hagyok ki!

Reggeli 10 kor, ebed: 1-2 korul es vacsora 6 kor!

2022. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!