Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Shape up app? Most akkor...

Shape up app? Most akkor melyik diéta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában minden fitneshez köthető személy hoz ki egy új appot. Érdemes ezekért pénzt ki adni? A shape up app kb 7500 havonta.Ez évi kb 90ezer forint.

De rengeteg diétás, alacsony kalóriás receptes oldal van, meg ugye a kalóriabázis, youtubeon 20millió edzős videó. De akkor mit tud nyújtani? (szerintem elég bugyuta receptekkel, amiket láttam az rizs+hús, zabkása, meg turmix, komolyan ki nem tud csinálni egy turmixot??)

Borszéki Péter (háromharmad) is most adott ki egy új appot, ennek az ára is hasonló.

Ehhez kapcsolódva. Peti a kalóriaszámítás elvét veszi alapul, Virág pedig a ch csökkentést. Egy podcastben azt mondja hogy egy túró rudi nem fér bele a diétaba, de ha a kalóriákat számoljuk, és deficitben vagyunk akkor pedig simán belefér.

Szóval én már nem tudom, hogy kinek lehet hinni.

Nagyon kíváncsi vagyok más véleményére, jó lenne erről beszélgetni sárdobálás nélkül.


Egyénként én fogytam már 20-30 kilót, nem edzettem, csak nem ettem túl sokat, természetesebb ételeket (quinoa, köles stb.) ettem. Pörgős munkám volt, napi 12 órát mentem, sétáltam stb. stb. Nem figyeltem oda 100% mert nem volt prioritás. DE sajnos most muszáj visza rázódnom.



2021. nov. 4. 09:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Pénzlehúzás. Vegyél inkább tesztót szúrd be ! Attól lesz változás, nem ilyen szaroktól.
2022. jan. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!