Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet elhízni? Sose...

Hogy lehet elhízni? Sose értettem.

Figyelt kérdés

Mármint hogy van valakinek erre ideje, pénze hogy annyit egyen, hogy elhízzon? Amikor még nem hízott el, nem gondolta, hogy nem kéne napi 3000+ kalóriát megennie, a tizedik fogásnál nem gondolkozott el hogy lehet nem kéne azt is megenni?


Én örülök, ha megvan a napi minimális kalóriabevitel ami szükséges a normális testsúlyhoz, pedig sokszor eszek gyorskaját, amivel sok kalóriát lehet bevinni rövid idő alatt, emellett sokat nassolok, de még így sem jön össze sokszor a napi min. 2000 kalória.


De tényleg, miből tudtok ilyen sokat enni, amit ennyire nem untok meg, plusz van rá pénzetek, időtök?


(Stresszevők és egyéb betegségekkel rendelkezők ne válaszoljanak.)



2021. dec. 4. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:

Amúgy én is párizsit, sertésmájkrémet, hurkát, kolbászt, gyorskaját eszek, sokat nassolok, mégsem eszek többet napi 2300 kalóriánál, pedig próbálok minél többet enni, mert sokszor túl keveset eszek egy nap, mert mással vagyok elfoglalva.


Napi 3 normális étkezést ha akarnám se tudnám nagyon túllépni, nem amiatt mert nem férne belém, hanem mert nem tudnék ennyi időt/energiát/pénzt elpazarolni arra, hogy egyek. Magyar fizetéssel kinek van erre pénze? Időtök hogy van ennyit főzni?

2021. dec. 5. 15:39
 42/84 anonim ***** válasza:
100%
40. Ott állította amikor azt írta hogy IGAZ miszerint NINCSENEK egészségtelen ételek, csak egészségtelen mennyiségek. Márpedig ez NEM igaz. Vannak egészségtelen ételek, mindegy hogy mennyit eszel belőle, a gumicukor, kóla, olajban sült nutellás fánk, chips... akkor sem lesz egészséges ha keveset eszel belőle. Ezért ne keverjük a szezont a fazonnal. Ehetsz belőlük keveset, mértékkel úgy hogy ne hízz el tőlük, de ettől még nem lesz egészséges.
2021. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
63%

42: azért lécci, ne antalvali-szinten tájékozódj bizonyos ételek egészséges voltáról.... :)))


Lehet, hogy te úgy gondolod, hogy egy fánk egészségtelen - de táplálkozástani szempontból egyáltalán nem az!

Nyilván chipsből nem jóllakni kell - de ha egy saládban négyen megesznek egy 10 dekás chips-et, attól semmi bajuk nem lesz!

2021. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
100%
Látom nincs kivel beszélni. Nagyon nem akarod megérteni amit írok. Kötekedni, cinikus megjegyzéseket tenni meg felesleges. Csináld nyugodtan, ha te ennyire ráérsz, de én ezt itt most részemről lezártam, nem fogok egy vadidegennel vitatkozni a semmin. Szép estét.
2021. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
66%

Nem egybites a dolog.... Hogy valami egészséges v. nem-egészséges.

A táplálékok nagy része úgymond semleges.

Azaz, mértékkel fogyasztva semmiféle kárt nem okoz.

2021. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
26%

42-es

Pedig de. A kóla nem egészségtelen, ha pl ha 3 naponta 2 decit iszol.

2021. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
80%

Érted már kedvey kérdező hogy hogy lehet elhizni?


Amugy pedig szerintem elegge elcseszett hogyha valakinek pazarlás enni es nin s benne az ertekeiben az etkezes. Es a penz pdig forditott. Aki enni akar, annak kb 4ed annyiba kerul fozni mint barhol mashol enni. Egyszeruen a leg5obben igy vannak nevelve. Foleg itthon ahol az etterem kultura minimalis



Azt egyebkent en nem tudom erteni hogy mi az hogy nem fer beled annyi kaja. Amikor cslaonapot tartok siman megeszek 12-13 ezer kaloriat. Es ogy sem pukkadaskg, minden jolesik. Szerteme az etwleket, a finom izeket no meg az edessegeket. De Minden ember Más!

Arrol nem is beszelve hogy van baratnom aki 187 cm, 51 kg, problemaja van a hizassal es egy nap minimum 2500 kcalt megeszik. Ez is genetika, hormonok. Ugyanaz a magyarázat: minden ember mas

2021. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
81%
13 ezer kcalt, hát persze.
2021. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehet megenni 12ezer kalóriányi kaját egy nap alatt? Nem túlzás az egy "kicsit"? Más 1 hét alatt nem eszik ennyit. Hány kilós vagy? Az nem túl sok egyszerre? Hiába tartod keményen a diétát, ha egyszerre bekajálsz 1 heti kaját.
2021. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
37%

jajj, ne szóljatok már be. úgy lehet megenni annyit, hogy finom megeszem egy fél 20 cms sachertortát reggelire, ami eleve 3200 kcal. finom, jólesik, térfogatra nem sok és mi azt csokiból, dióból és tojásból cisnáljuk, tehát 100 grammonként kb 600 kcal van benne.


elmegyek edzeni, ilyenkor fényévekkel jobb a teljesítményem is, utána pl nutellás gofri zabból, málnával, szederrel, tejszínhabbal


ebédre egy jó réntott csirkemell tk morzsával, kb 6-7 szelet, mellé vajas-tejszínes-sajtos sült krumplipüré, a kedvencem

ebéd után sajttorta vagy dobos torta


vacsira áltlaában ilyenkor két házi kovászos négysajtos pizzát eszem meg valami zöldséget hgoy ne vágjam tönkre az emésztésemet


napközben epdig folyamatosan sütit eszem, csokikrémes diós habcsókot, vanílisá karamellás szeletet, marlenkát, gyömbéres kekszet és mazsolás kókuszcsókot szoktam csinálni. néha fahéjas csigát


egyszerűen szeretek enni, és az édességet is és ilyenkor megeszem midnent, ami előtte fél évig hiányzott. vagy még van pl a szalonna, egyszer csináltam egy joghurt helyett tejszíness rakott krumplit sok kolbásszal, tetején szalonnacsíkok. isteni finom

ennyi


egyébként általában 7-8 ezer kalória egy ilyen nap, 13 ezer és 11ezer egyszer-egyszer volt


nem mondom, hogy egészsgées, de midnig figyelek a inőségi összetevőkre és mutassatok 10 embert világon aki 100 százalékban tisztán eszik.

nekem egy ilyen nap 3-4 nap készülődés, amikor egész nap főzök, ilyenkor megspórolok előre kb 1500 kalóriát. marad kb 10000 ezer, ami egy kiló hízás. ezt le tudom adni két hét alatt. nekem midnen falatot megér, de mások vagyunk


(ui: az edzőm se hitte el, hogy ennyit megeszem és egyszer összevágtam neki egy videót. azóta csökkentette is a csalónajaim gyakoriságát. és direkt duplaedzést csinálunk rajta, hogy a tlejesítményemből tényleg kijöjjön a maximum)

2021. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!