Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet elhízni? Sose...

Hogy lehet elhízni? Sose értettem.

Figyelt kérdés

Mármint hogy van valakinek erre ideje, pénze hogy annyit egyen, hogy elhízzon? Amikor még nem hízott el, nem gondolta, hogy nem kéne napi 3000+ kalóriát megennie, a tizedik fogásnál nem gondolkozott el hogy lehet nem kéne azt is megenni?


Én örülök, ha megvan a napi minimális kalóriabevitel ami szükséges a normális testsúlyhoz, pedig sokszor eszek gyorskaját, amivel sok kalóriát lehet bevinni rövid idő alatt, emellett sokat nassolok, de még így sem jön össze sokszor a napi min. 2000 kalória.


De tényleg, miből tudtok ilyen sokat enni, amit ennyire nem untok meg, plusz van rá pénzetek, időtök?


(Stresszevők és egyéb betegségekkel rendelkezők ne válaszoljanak.)



2021. dec. 4. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én is azt hittem hogy nem eszek meg 2000 kcal, de még 1500-at sem. Mert csak kis ez, kis az, szinte semmi... Aztán amikor kiszámoltam, rájöttem hogy van az 2500 felett is, és még csak jól sem laktam. Van aki hajlamosabb hízásra, és van aki egyáltalán nem. Nővérem sokkal többet evett mindig, mint én. Ő például felkel még éjjel is nassolni. Ülő munkát végez, de 2 főre valót eszik meg ebédre, és tényleg nem hízik, vékony mint egy léc. Én meg anyától örökölhettem, hogy mindentől hízok. Gyerekként is pufók voltam. Keményen sportolok, egészségesen próbálok kajálni, és így is nagyon nehéz fogynom. Van legalább 10-15 kiló fölöslegem. Nagyon zavaró.
2021. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
65%

Na itt egy friss kérdés... Állítólag 4 hónap alatt hízott 45 kilót, és egy pohár víztől két kiló megy fel rá....

Én vagyok fordítva bekötve, ha szkeptikus gondolataim vannak? :-D



https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..

2021. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
76%

"Mármint hogy van valakinek erre ideje, pénze hogy annyit egyen, hogy elhízzon?"


Pont, hogy nincs pénz. Az egészséges ételek többszörösébe kerülnek. Ha minimális pénzből kell kihozni a kaját egész hónapra, akkor kenyér, tészta, rizs, krumpli kerülnek az előtérbe, mert abból lehet olcsón sokat kihozni. Párizsi a minőségi sonka helyett, olcsó hús a sovány helyett, a zöldség, gyümölcs alapból drága.


Nekem pl ez adta meg az alapot gyerekként, kamaszként. A többit meg a genetika és a hormonbetegségek, amire nem vagy kíváncsi.

2021. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
63%

33

Nincsenek egészségtelen ételek, csak egészségtelen mennyiségek.

2021. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
82%

"Nincsenek egészségtelen ételek, csak egészségtelen mennyiségek."


ne haragudj, de aki ekkora baromságot leír, az teljesen sötét a témához.

2021. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
19%
35: pedig nagyon sok az igazságtartalma!!!!!
2021. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
23%

26as vagyok.


nem akarok bunkó lenni ,de az azóta született válaszok is pont azt igazolják, amit írtam:


kifogásáradat + borzasztó tájékozatlanság. nem csoda, hogy a magyarok többsége úgy néz ki, ahogy.

2021. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
42%

"Nincsenek egészségtelen ételek, csak egészségtelen mennyiségek."

Ez azért igaz. Én úgy is tudok fogyni, hogy minden nap nassolok is valamit. Lehet az egy pár kocka csoki, vagy néha a sültkrumpli is belefér. De összességében a kalória számít, tehát tényleg mindegy mit eszel, mert ha nem lépted túl a napi kalóriaadagod, akkor fogyni fogsz!

2021. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
100%
38. Attól hogy valami mellett fogysz, még az adott étel nem lesz automatikusan egészséges
2021. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
46%

39: ezt hol állította a 38-as...???


Az, hogy mi az "egészséges", eléggé szubjektív.... Kinek mi...


Egy gluténérzékenynek tuti nem egészséges egy aranygaluska. De akinek nincs ilyen baja, annak teljesen OK. És még lehetne sorolni példákat.

2021. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!