Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet elhízni? Sose...

Hogy lehet elhízni? Sose értettem.

Figyelt kérdés

Mármint hogy van valakinek erre ideje, pénze hogy annyit egyen, hogy elhízzon? Amikor még nem hízott el, nem gondolta, hogy nem kéne napi 3000+ kalóriát megennie, a tizedik fogásnál nem gondolkozott el hogy lehet nem kéne azt is megenni?


Én örülök, ha megvan a napi minimális kalóriabevitel ami szükséges a normális testsúlyhoz, pedig sokszor eszek gyorskaját, amivel sok kalóriát lehet bevinni rövid idő alatt, emellett sokat nassolok, de még így sem jön össze sokszor a napi min. 2000 kalória.


De tényleg, miből tudtok ilyen sokat enni, amit ennyire nem untok meg, plusz van rá pénzetek, időtök?


(Stresszevők és egyéb betegségekkel rendelkezők ne válaszoljanak.)



2021. dec. 4. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
100%
(21, 47, és 50-es válaszoló voltam)
2021. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim válasza:
90%

Ezt a kérdést valamikor én is feltettem,de nem ilyen arrogánsan.

Pusztán érdeklődve.

Azóta meghíztam és mindjárt megkaptam a választ...

Nem könnyű elhízni.

Nem általános klisék mentén halad a dolog.

Muszáj azt kívánnom,te is legyél kövér valamikor,mert akkor majd megkapod a büntidet,amiért bunkó vagy.:(

2021. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
92%
52 totál igazad van!!!!!!!!!! végre valaki leírja mekkora paraszt módon tette fel a kérdést. csak remélni tudom hogy nem direkt
2021. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
54%
Senki sem a semmitől hízott meg, hanem aktívan tett érte, úgyhogy ne sajnáltassátok már magatokat. És senkire sem 1 nap alatt jön fel 30 kiló, már 3-t is észrevenni, olyankor kéne lépni, nem csak szarni az egészre.
2021. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hany eves vagy de en pl 25 felett ereztem, hogy jobban szaladnak fel a kilók, mint azelott, pedig elotte alig voltam 50 kg (160 cm) es rohadt szarul ettem. Plusz rohadt sokat ittam (alkoholt) es nagyon keveset is pihentem, ha meg epp magamnal voltam, egyaltalan nem figyeltem arra mit ettem (se penzem nem volt egeszsegesen fozni, se nem volt olyan konyham az alberletben). Ez lehet mind kifogas szerintetek, pedig ez az igazsag. Azota mar osszeszedtem magam, odafigyelek a kajára es igyekszem kaloriadeficitben maradni. Inni is joval kevesebbet iszom.
2021. dec. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
86%
Én már "majdnem" 2000 kcaltól és 2300 kcaltól is híznék elég szépen, főleg ha az hurka kolbász gyorskaja meg nasiból állna, ha olyan szar genetikád lenne mint sok embernek kérdező, hidd el te is jó dagadt lennél :)
2021. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
3%
Nem genetika!
2021. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi?
2021. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
3%
A mértéktelen zaba.
2021. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
100%

Tehát. Van a kérdező és szerintem még rengetegen akik napi 2000-2300 esetleg még 2500kcaltól sem híznak, és van a másik réteg ami szintén rengeteg embert tesz ki, akik ugyanennyit esznek mégis híznak, és ezekre azt mondjátok hogy sokat zabálnak azért híznak, véletlenül sem genetika miatt van ez így.

Nem mondom, vannak emberek akik tényleg zabálnak, és ezért kövérek, de én nem a zabálós emberekről beszéltem, hanem arról hogy ÉN már ennyitől is híznék amitől a kérdező nem.

2021. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!