Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a felesleges...

Benito1 kérdése:

Mit lehet tenni a felesleges és undorító zabálás ellen?

Figyelt kérdés

Bevallom imádok enni és azt is bevallom, hogy elhízott vagyok és fogynom kéne. Nem is az, hogy kéne hanem muszáj, de nagyon ha nem akarok 30 éves koromra 150kg lenni.

Ha főzök valamit akkor szedek egy tányérba, beviszem a gép elé. Közben nézek valami sorozatot. Eltelik fél óra megint eszek pedig tudom, hogy nemrég ettem és valójában nincs szükségem arra, hogy újra egyek, de mondhatni addig zabálok amíg nem érzem azt a "húdetelevagyoknemtudokmegmozdulni" érzést. Mintha az adna boldogságot, hogy telezabálom magam. Aztán persze jön a lelkiismeretfurdalás és legszívesebben visszatekerném az időt és nem ennék semmit.

Mondhatjuk unalomevésnek is pedig vannak hobbijaim. Olvasás, kirándulás, sportolás a szabadban a barátaimmal és stb.

Egyedül élek. Nem mindennap van programom. Hazaérek délután a melóból és ha nincs semmi dolgom akkor eszek. Nem is eszek: ZABÁLOK. Mintha nem bírnám ki étel nélkül pedig nem halnék éhen ha kevesebbet ennék.

Próbálkoztam kalóriaszámlálással. (1600 ettem egy nap) Tényleg lemértem mindent. Sok zöldéget és gyümölcsöt ettem. Egyik nap betartottam, másik nap leszartam a méricskélést, ettem a csipszeket, dobozos üdítőket, nasikat MIKÖZBEN tisztában vagyok azzal, hogy nem szabadna ilyeneket ennem mert így is kövér vagyok és rögtön meg is bánom utána.

Hogy lehetne ezt abbahagynom?



2022. febr. 28. 14:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Most úgy csináltam, hogy 15:51-kor ettem. Tortilla amiben volt fokhagymás szósz, csirkemell és párolt zöldségek + kávét ittam mellé. A telefonomon beállítottam az időzítőt 3 órára szóval majd 18:51-kor eszek újra amikor jelez.
2022. márc. 1. 16:58
 22/23 anonim válasza:
5%
Nyugodtan hagyd ki az ilyen szószokat. Tele vannak cukorral, hizlalnak. Tegyél bele salátát paradicsomot avokádót ilyeneket. Párolt zöldségek is jók persze.
2022. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Az előbb ettem újra. Abban a 3 órában lefoglaltam magam és nem is gondoltam az ételre. Megittam közben több, mint 1l vizet. Netflix is volt, de vizet ittam közben. Tényleg nem gondoltam az ételre. Lehet azért mert túl izgalmas volt a film. :D (Fuss!)
2022. márc. 1. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!