Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 130kgra híztam hogy fogyjak...

130kgra híztam hogy fogyjak le mikor àllandòan éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Pròbàltam sétàlni de sajog a térdem a csípöm. Nehéz dolgom van mert falàsi rohamok törnek ràm.


28 éves nö vagyok.


2022. ápr. 13. 14:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell külön főzni, de kalóriát számolni kell. Ha eddig egy rohadtnagy tál krumplistésztát ettél, most meg csak normál adagot, nem vagy előrébb. Főleg, ha az embernek fogalma sincs az adagokról (és kezdetben nincs).
2022. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
11 Fokozatosan szeretném megoldani, ugyanezt mondtàk a mozgàsra is kezdetben séta csak.
2022. ápr. 13. 17:21
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Mit oldasz meg fokozatosan, ha eddig sem tudod, mennyit ettél, most sem számolod, és a jövőben sem tervezed?
2022. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg nem elég a kevesebb mert az is több mint kéne. Számolj kalóriát. Igaz kezdetben bonyolultnak tűnik de nem az. Facebookon van kalóriabázis csoport, szívesen segítenek.
2022. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13 Hogyne tudnàm mennyit ettem. Nem grammra nyilvàn, hanem az eddigi kb felét tervezem. Nem tartok ott szerintem hanem elöször csökkenteni akarom a kalòriàt.
2022. ápr. 13. 18:03
 16/22 A kérdező kommentje:
14 De ha hirtelen leviszem akkor rosszulétet okozhat nem? Utana tervezek tovàbbi vàltoztatàst ha ezeket megszoktam. Pl hetekig fàjt a fejem mikor lemondtam az üdítöröl. Ha azzal együtt vettem volna az ételt is felére szerintem beàjulok.
2022. ápr. 13. 18:06
 17/22 Nxs válasza:
14%

Szia .

Kezdetnek evés előtt igyál meg 2 pohár vizet közben és utána még 1-1.

Aztán jöhettnek az alacsony kaloria tartalmú de laktató reggelik .

A lényeg a fokozatosság mert a hirtelen Változás árt a testnek .

2022. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

Fokozatosság lehet, hogy kell, de ha már most falásrohamaid vannak, akkor baj van az étrendeddel.

Nem, a felezes meg a duplázás meg egyebek nem fogja megoldani a problemád.

Látni kéne mennyit eszel, és mit.

Túl szénhidratos dolgok okozhatnak falásrohamot, esetleg koplalsz, vagy túl sok időt hagysz az etkezesek között, de ha te sem tudod, kit csinálsz, csak érzésre valamit eszel, akkor nem tudunk mi sem segíteni.

2022. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt tudni kellene tènyleg, hogy miket eszel. Ha azoknak az èteleknek, amiket ettèl alapbòl kevès volt a tàpanyagtartalma (azaz üres kalòria volt), csak rosszat teszel ha azt csökkented le felère.
2022. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen. Ha teszel érte, és nem kifogásokat keresel, akkor idővel jobb lesz, mert lefogysz.

Tudom, hogy fáj a mozgás, nekem is fájt 170kilósan minden lépés, de helyettem nem tudott más változtatni.

Nekem muszàj volt teljesen átformálni az étrendemet. A hagyományos módszerek abszolut nem váltak be.

Többnyire zöldséget eszem köretként, húsokat, tojást, tejtermékeket, olajos magvakat, összességében kevés szénhidrátot, sok zsírt, erre figyelek oda. Így jól tudok lakni, és nincsenek éhség és falási rohamaim sem.

Ahogy fogytam úgy múltak el a fájdalmaim és úgy tudtam egyre többet és többet mozogni. 3 évembe került, de lefogytam 67kilóra.


Próbálkozz, és te is megtalálod a saját utadat az életmódváltásban, ami elvezet a célodhoz.

2022. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!