Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kontrollálni a...

Hogyan tudnám kontrollálni a nagy étvágyamat? Más is küzdött ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy nagyon nehezen lakok jól. Nem éheztetem magam, elég kalóriát eszek. Látom a családi ebédnél hogy én sokkal nagyobb adagokat eszek. Simán megleszek fél kiló túrót, meg még 2tojásból rántottát kenyérrel, zöldségekkel. Ezt így egybe.

Rendben van hogy sportolok, de nem értem mitől van ekkora étvágyam, amit nagyon nehezen kontrolálok.

Harcolok azért is, hogy ne hízzak tovább, nem hogy ne fogyjak. Nincs olyan őrületesen nagy túlsúlyom. De sokat híztam az utóbbi időben, és nem tudom mit tegyek, hogy kontroláljam ezt az éhséget ahhoz, hogy ne hízzak tovább



2022. máj. 2. 09:11
1 2
 11/11 after stroke válasza:
Nekem 25 évvel ezelőtt a Lenkei vitamincsomag oldotta meg a problémámat.
2022. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!