Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/223 anonim ***** válasza:
93%
Fizikailag nem létezik az, amit írsz. Valoszínűleg magadat is becsapod, nem csak kalóriában, mert ennyitől fizikailag felkelni sem tudnál az ágyból. BIZTOS, hogy nem két almat meg három tojást eszel, gyerekkorod óta. (??)
2022. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/223 A kérdező kommentje:

Tényleg mindent le kell írnom többször?

Azt írtam, hogy van olyan nap, de alapból sem eszek sokkal többet.

A szervezetem már hozzászokott a kevés ételhez. Ritkán van olyan is, hogy egy hétig léböjtön vagyok, hogy tisztuljon a szervezet. Azt is jól bírom, attól is 5kg-ot szoktak fogyni mások, én egy cm-ert sem. :D

Még hány kérdés lesz?

Kellenek a válaszok, hogy lehessen min kötekedni és okoskodni?

Ennyire ráértek? Vagy ezt élvezitek, hogy másokat zavartok és idegesítetek?

2022. nov. 15. 21:13
 63/223 anonim ***** válasza:
92%

Endokrinológus ilyet nem mond, hogy "lelassítod az anyagcserédet", meg hogy egyél 5-ször, akkor jobb lesz (ha mégis, akkor nem jó szakember).

Ilyesmit női magazinok írnak. Ahonnan gondolom az említett tudásodat is összeszedted, ha egyrészt ezt elhiszed, másrészt meg félsz, hogy hízol 5 kajálástól.

Milyen tudást szedtél össze tulajdonképpen? (kezd gyanús lenni, hogy mégis troll vagy :) )

2022. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/223 anonim ***** válasza:
93%
"tisztuljon a szervezet"---ezt is egy női magazinban olvastad. Tudod mi tisztítja a szervezetedet? A májad meg a veséd. Tessék, máris többet tudsz, mint eddig.
2022. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/223 anonim ***** válasza:
93%
Olyan endokrinológus meg dietetikus nincs a világon, aki neked rábólintana az egy hét koplalásra léböjttel.
2022. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/223 A kérdező kommentje:

Leírhatom az Endokrinológus nevét, ebben az országban ő az egyik legjobb és jó drága is.

A koplalást nem ő mondta, magamtól csináltam.

A szervezet, belsőszervek, bőr, nem tisztul, pihen, ha egy hétig nem viszek be semmit? Sok előnye van, évente legalább kétszer mindenkinek csinálnia kéne.

Női magazinokat soha nem olvastam még tini koromban sem.

Azt viszont látom, hogy ti igen, kérlek ne magatokból induljatok ki. :D

2022. nov. 15. 21:24
 67/223 anonim ***** válasza:
94%

Akkor sok sikert a pénzkidobással és a húdejó dokival. (persze nem történt meg, de mindegy)

Én feladtam ezt a trollt, kedves többiek, ti még etethetitek (de néha egy kis böjt kell neki).

2022. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/223 A kérdező kommentje:

Igen, igen. Okosabbak vagytok a legjobb orvosnál is.

Tényleg megmutatom majd neki, hadd nevessen egy kicsit. :D

Csoda történt, hogy végre az egyik zaklatótól megszabadulok. Kérlek mindenki kövesse és menjetek egy helyre, hogy többet senkit se sértsetek meg!

2022. nov. 15. 21:31
 69/223 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miért szidják sokan a Rékát. Nagyon jó videói vannak. Évek óta tornázom rájuk és jelentem semmi baja sem a térdemnek sem az izületeimnek. Nagy túlsúllyal kezdtem. Igazából egy kezdőnek nehéz torna, nagy izomlázzal de szépen formálta a combjaimat, eltűnt a narancsbőr. Az a lényeg hogy tudd csinálni rendszeresen hosszabb távon akkor lesz eredmény.
2022. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/223 A kérdező kommentje:

Mert ők nagy kondisok. :D

Szerintem is nagyon jó tornái vannak, minden testrészre külön.

Az a bajom, hogy nem megy fel eléggé a pulzusom tőle, de akkor továbbra is csinálom.

2022. nov. 15. 21:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!