Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/223 anonim ***** válasza:
94%

Ugrókötoelezés szériája. Hajrá.


Amúgy nem értem ezt a pörgést a leghatékonyabb edzésen. Ami kevés idő alatt sok kalóriát éget, azt dagik nem fogják csinálni, mert tönkremennek az izületeik. A többi lájtos edzésforma meg kb mind 300kcal per óra. De mivel a kommentelés és kifogásgyártás nem éget kalóriát, talán válassz olyan sportot, amit szívesen csinálsz minden nap egy órán át.

2022. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/223 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogja fel, hogy tökmindegy.

A legtöbbet az éget ha lefutod az El Camino útvonalát, lehetőleg sprintben. Ha ezt nem akarod, akkor maradnak a rubint réka, úszás meg egyéb sportok egyik sem éget extrém sokat. TÖKMINDEGY. Válassz egyet, csináld kitartóan.

2022. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/223 A kérdező kommentje:

81-Még százszor leírjak, hogy csomó betegségem és gyógyszerem van?

Majd talán egy év múlva eljut az okos buksidba. :D

Utolsó: Kedves már sokszor leírtam, hogy tornázok és igen vannak hatékony edzések ugrálás nélkül. KÉT embernek sikerült erre válaszolnia.

Teljesen feleslegesen okoskodtok, mert butaságokat írtok. :D

2022. nov. 16. 19:57
 84/223 anonim ***** válasza:
96%
Én is százszor leírtam, hogy nincs olyan betegség, ami levegőből rádtesz 30 kilót, te sem fogod fel. Majd talán egy év múlva eljut az okos buksidba.
2022. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/223 anonim ***** válasza:
3%
Ugyanazt írják negyven komment óta, semmi újat, vagy számodra hasznosat. Semmi értelme nincs ennek ezek valami élet nélküli "izmos" férfiak akik ennyire ráérnek és nekik ez a szórakozásuk Ennyi legyen nekik az életben! Furcsa, hogy azokra nem reagálnak amire nincs válaszuk. azt észre sem veszik és tovább szajkózzák ugyanazt a mondatukat
2022. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/223 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti és a többi! Menjetek el orvosira és majd azután írjátok, hogy mi van és mi nincs és hogy TI jobban tudjátok, mint egy elismert, tapasztalt orvos.

Ennél azért több eszetek és önkritika lehetne.

Ja majd a senkik okosabbak, mint egy elismert orvos.

Megáll az ész és a tudomány. Nálatok biztosan. :D

Utolsó, teljesen igazad van, az okos embereknek fáj az igazság. :D

2022. nov. 16. 20:09
 87/223 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy mi lefogytunk, te meg nem. És ez így is fog maradni.
2022. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/223 anonim ***** válasza:
95%
86: 82es válaszoló vagy, nagyon nem izmos férfi, hanem 60 kilós nő, de voltam 100 fölött is. Hashimoto, pajzsmirigy alulműködés, IR, fogamzásgátló aztán két terhesség, a teljes pakk megvolt, hogy miért vagyok dagadt. De utólag már látom, hogy igazából csak magamrazabáltam a plusz kilókat. Ennyi, nem más a hibás, nem a betegségek, én. Majd idővel a kérdező is rájön.
2022. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/223 anonim ***** válasza:
93%

89. Gratulálok, ehhez nagy erő és kitartás kellett.

Sajnos nem úgy néz ki, hogy a kérdező ilyesmivel (vagy agysejtekkel) rendelkezne, de persze remélni mindig lehet.

2022. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/223 A kérdező kommentje:

Az igazság, hogy hiába fogytatok le, ha buták, idegesítőek és zaklatók vagytok. Ezeken nem tudtok változtatni és így sem kellettek senkinek, max egy hasonló embernek. :D

Én viszont dagi vagyok, de jó ember, jó barátokkal, udvarlókkal és élettel.

Nem azzal töltöm az időm, hogy neten zaklassak valakit. ;)

Ja! Mert minden betegség és szervezet egyforma és csak egy betegsége lehet egy embernek.

Ha te tehetsz róla, gratulálok, hogy rájöttél.

Ezt minden ilyen kérdésnél leírod, sztárolod magad, mert lusta voltál és zabáltál. Neked is gratulálok! :D

Beszéltem az orvosaimmal és azt mondták, hogy elmehettek hozzájuk megbeszélni a végzettségeteket, a betegségekről és gyógyszerekről is beszélgethettek, ha kifizetitek a drága konzultációt.

Legalább nekik is lett egy jó napuk. :)

2022. nov. 16. 20:22
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!