Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/223 anonim ***** válasza:
94%
Ugye azt nehéz elfogadni, hogy 3 oldalon keresztül segítő válaszokat kaptál, jót akart neked mindenki (gondolom még mindig, de mindennek van határa), csak a makacs butaságoddal fordítottál magad ellen több embert. Meg ja, 3 pipásból csak egy van az egész világon :)
2022. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/223 A kérdező kommentje:

Amint írtam. NEM a kérdésre válaszoltatok, csak okoskodtatok, undorító stílusban és én nem találtam hasznosnak amiket írtatok.

Ezeket már elolvastam, alap infók.

Konkrét példát, tapasztalatot kérdeztem.

Ha neked a majmozás, dagizás és a többi stílus normális, akkor sajnálattal közlöm, hogy elég lent vagytok a szinten. Nálatok még az állatok is értelmesebbek.

2022. nov. 15. 20:43
 53/223 anonim ***** válasza:
94%

51, köszi, asszem én vagyok a 3 pipás, te a 4. Mindegy is, a kerdező a homokba dugja a fejét és csak ismételgeti, hogy de neki a leghatásosabb sport kell.


Mi leírtuk az igazsagot, meg én pl tapasztalatból írom, mert lefogytam és tartom, de innentől hajrá neki.

2022. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/223 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs olyan, hogy betegségtől híztál csak el, van amelyik lelassítja az anyagcserét, vagy nagyobb étvágyat csinál, de nincs olyan betegség ami hízlal, mivel zsírszövet kalóriából lesz. Plusz én is PCO-s vagyok, inzulinrezisztencia, foggátló, gyógyszerek is voltak, lefogytam és tartom a sulyom.


2. Ha kaloriadeficitben lennél, fogynál. Lehet hogy nehezebben, lassabban, szigorúbb dietával, mint az átlag, de meglenne egy-két év alatt. Te gyerekkorod óta bevallottan vagy elhízott.


3. Sportban tökmindegy mit csinálsz, mert a napi 500 kaloriadeficitre rárak meg pl 200at, de nem az a 200 lesz mérvadó. Egyebként a legtöbb kalóriát a futás égeti, ha megállás nélkül gyorsan futsz, de ezt ha eddig nem futottál, nem tudod megtenni 5 percig sem, nemhogy egy oráig. Ezért kiegészítesnek elég lenne bármilyen sport.

2022. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/223 A kérdező kommentje:

Tartom a diétát amit írtak és mindennap egy órát sportolok. Hónapokig jártam személyi edzőhöz is, aki régebben versenyzett, ő is ért hozzá, nála sem fogytam. Ő is javasolta a vérvételt és a teljes kivizsgálást.

Már régóta csinálom, mégsem fogyok és az Endokrinológus sem biztos benne, hogy megindul.

Már elegem van a sok szenvedésből.

Be akarok keményíteni.

Ehhez kértem segítséget.

2022. nov. 15. 20:52
 56/223 anonim ***** válasza:
90%
53. Igazad van, sajnos.
2022. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/223 anonim ***** válasza:
100%
55. Akkor koncentrálj az 54-es 2-es pontjára, ha "be akarsz keményíteni". Mert tuti, hogy többet eszel, mint kellene, pláne, ha napi egy órát sportolsz (jókor írod). Lol, annyit még én sem sportoltam, mégis lefogytam 45 kilót.
2022. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/223 A kérdező kommentje:

Tornázom, nem olyan intenzív sport ez.

Evésnél meg inkább az a gond, hogy keveset eszem.

Van, hogy naponta csak egyszer.

2022. nov. 15. 20:58
 59/223 anonim ***** válasza:
87%
Ha túl keveset ennél, akkor fogynál (a betegséged ellenére).
2022. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/223 A kérdező kommentje:

Van olyan nap, hogy csak 2 almát eszek, máskor meg csak 3 főtt tojást.

Endokrinológusnak is mondtam. Azt mondta, hogy ezzel is lassítottam az anyagcserém és ez is baj. Egyek napi 5ör diétásan és keveset.

De félek 5ör enni, hogy még többet hízok.

2022. nov. 15. 21:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!