Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legfogyasztóbb,...

Melyik a legfogyasztóbb, leghatékonyabb otthoni edzés egy túlsúlyos nőnek? Sok a túlsúly rajtam, így a saját testsúlyos edzés nem lenne jó. Rubint Réka videói? Kis súlyzókkal való gyakorlatok? Fitnesz videók? Esetleg táncos torna?

Figyelt kérdés

Nem gépekre gondolok, azok drágák és nekem unalmas is lenne.

Azt is tudom, hogy a megfelelő étkezés is nagyon fontos, ez megvan már.



2022. nov. 15. 07:22
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/223 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem csinál semmit a szervezeted ha egy hétig koplalsz. Vagyis de: elkezd izmot bontani a szervezeted fehérjehiányos állapotban, illetve az agyad sem tud megfelelően működni, mert szénhidrátokat nem viszel be. Gyengeség, ájulas, vércukor leesés történhet, miközben semmit nem nyersz: a tested folyton dolgozik, nem all meg, csak mert te úgy döntesz, hogy egy alapvető funkciót megvonsz tőle. Alváshiánnyal is böjtölhetnél, ugyanolyan logika. Baromság. De ha utánaolvasol, te is láthatod.
2022. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/223 A kérdező kommentje:

Többen írták, hogy tisztít és jó a pihenés a szerveknek.

A bőröm és a nyelvem is szebb szokott lenni.

2022. nov. 15. 21:56
 73/223 anonim ***** válasza:
93%
Többen írták, hogy ufót láttak. Nem kéne mindent elhinned.
2022. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/223 A kérdező kommentje:

Akkor a bőröm és a nyelvem csak beképzelem?

Na látod a világűr hatalmas, szerintem furcsa lenne, ha csak mi léteznénk, de ki tudja.

Addig jó, míg nem tudjuk. :D

2022. nov. 15. 22:06
 75/223 anonim ***** válasza:
95%

Pihen a szervezeted... Úristen... Dehogy pihen, full stresszbe jön a koplalástól. A kortizol szinted az egekben van, amikor ilyet művelsz. Ha javulást tapasztaltál a bőröd állapotán, vagy másban, jó eséllyel ételintoleranciád van, vagy allergiád, amire nyilván nem jön ki tünet, ha nem eszel, vagy csak nagyon minimális mennyiséget, azt is limitált forrásból.

A semmiből továbbra sem lesz zsír, fizikailag lehetetlen, túleszed magad. Ha nem is minden nap, de pl amikor x napnyi ilyen étkezés után rádjön a falásroham, amit sokan kihagynak, mikor arról mesélnek, milyen keveset esznek, de nem fogynak. Másik tipikus eset, hogy a cukros levek vannak kihagyva a történetből. Ohh, vagy a heti szintű iszogatások. Van ismerősöm, aki néha ugyan bevallottam túleszi magát, de a 100+ kilót a heti rendszerességű piálással érte el igazán. Olyan dolgokat tudnak kihagyni emberek, mikor magukat "védik", hogy hihetetlen. Bár valójában csak ártanak maguknak, mert a termodinamika törvényeit meghazudtoló betegségen nem lehet segíteni, az emberi hibán igen.

Egyébként ha ennyire idegesítenek a válaszok, nem kötelező reagálnod. Engem valahol lenyűgöz a kifogástenger, amikor valaki "egész életében dietázik", de soha nem jár sikerrel.

2022. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/223 A kérdező kommentje:

A böjtről több helyen is jókat olvastam, de akkor abbahagyom.

Képzeljétek keveset eszem, van hogy csak napi 600kalóriát és nem nem iszom alkoholt és cukrot sem eszek, semmiben.

Nem jön rám a zabálás, mert már régóta csinálom és összement a gyomrom.

Inkább akkor leszek rosszul, ha "sokat" eszem.

Azt is jó lenne felfogni, hogy vannak olyan betegségek és gyógyszerek, amik mellett lehetetlen lefogyni, sőt hízol tőlük.

Orvos jól elmagyarázta nekem a betegségeim és a gyógyszereim és én értettem, de persze ti jobban tudjátok nála.. :D

Van olyan barátnőm, aki naponta 8xor eszik és nem tányérból, hanem nagy tálakból, édes italokat iszik és nasizik, mégis 42kg. Nem, nem cigizik mellette, ha erre fognátok a vékonyságát.

Kicsi kora óta ismerem és mindig is ennyit evett.

A másik barátnőm kb. 3000 ezer kalóriát eszik naponta, semmit nem sportol és ő 50kg.

Na ezt, hogy magyarázzátok meg??

Gondolom nekik gyors az anyagcseréjük, de kicsi koruk óta? Egyik vérvételnél sem derült ki?

Rengeteg 40-50kg-os lány van akik egyáltalán nem diétáznak és sportolnak én kb. csak ilyeneket ismerek. Egyik sem akart velem edzeni, mert lustábbak, mint én.

Nézzetek szét az utcán, rengeteg vékony lány van.

Na ilyen emberek is vannak bőven, persze gondolom ti erre is tudjátok a magyarázatot, vagy biztos hazudok.. :D

2022. nov. 16. 19:19
 77/223 anonim ***** válasza:
92%
Felteszel egy kérdést, hogy hogyan tudnál fogyni, majd leírod, hogy te nem tudsz fogyni, doki is megmondta. Akkor nincs más hátra mint daginak maradni, minek kerdezed hogy mi a leghatékonyabb sport? Úgysem tudsz azzal sem fogyni.
2022. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/223 A kérdező kommentje:

Mert reménykedek és tornázok. Gyógyszereket sem kell örökké szednem remélhetőleg.

Ezért kell a leghatékonyabb edzés, amire eddig KÉT ember tett javaslatot.

A kommentem többi részére nem reagáltál?

Persze, mert arra nincs magyarázat, a nagy okosok, akik az orvosoknál is jobban okosabbak, erre nem tudják a választ. Biiiztos csak kitaláltam, csak ez lehet, ugye? :D

2022. nov. 16. 19:38
 79/223 anonim ***** válasza:
5%

Az összes dagi zabál falási rohamai vannak, és minden vékony ember egészségesen eszik és sokat sportol. Igen, biztos így van ez.

Álomvilágban vagytok nem kicsit xD Ilyenekre kéne hallgass kedves kérdező. xD

2022. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/223 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell ránk hallgatni, csinálhatja úgy is, ahogy eddig. Nyilván azzal sikerrel járt, azért dagi gyerekkora óta.
2022. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!