Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fussak egy nap, ha...

Mennyit fussak egy nap, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy amúgy is futni akarok, de nem birok még egyszerre sokat de a futás fogyaszt egyáltalán?

Szobabicikli és bicikli nem volt hatással se az izom edzés...

Futásra mondják hogy a legjobb

140 kiló vagyok 176 centire viszont most elkezdett érdekelni a sport hogy kicsit más legyen az életem. Meg szeretnék jól kinézni.



2023. máj. 9. 10:10
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mennyi mert kell a motivácio is hogy lássak valami ereményt
2023. máj. 9. 10:10
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
140 kilóval ne fuss!
2023. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező? Amíg a kalóriaszámolás és a fogyás alapjaival nem vagy tisztában, addig hiába szobabiciklizel, hiába edzel, hiába futsz (ami 140 kilósan tényleg nem jó ötlet), nem fogsz fogyni, hiszen ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nincs fogyás sem.

[link]

2023. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Kalória deficit a legfontosabb eleinte, persze ha sportolsz mellette azzal felgyorsíthatod a folyamatot, illetve sokkal jobban fogod magad érezni a bőrödben :)


Ha nem megy a futás, akkor mehet a sima séta is vagy gyors séta vagy vegyesen, aztán szép lassan belerázódsz majd.

2023. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
50%
Először is ne fuss, csak sétálj. Másodszor pedig, ahogy előttem írták, számold a kalóriákat.
2023. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi ésszel szabadlábon.... Nem, ne fuss 140 kilósan, mert a térdeidnek búcsút mondhatsz, és a rokkantkocsiban ülve még nehezebb lesz futni. séta, úszás + kevesebb zabálás. Hiába sportolsz akármit, ha utána magadra rántod a hűtőt. Én is dagadt vagyok, szóval pontosan tudom, hogy egész nap non-stop zabálsz, azt kell abbahagyni.
2023. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hidd el abbahagytam és szakemberrel étrendet is írattam, betartottam és semmi. A séta úgyszintén nem volt elég csak a napom ment el vele 2-3 órákkal. Tehát nem tudom mit lehetne
2023. máj. 9. 12:10
 8/35 A kérdező kommentje:
Ez a kalóriadeficit sose működött, se étrenddel, se koplalással, se sehogy. Megálltam 125 kilón több hónapra és ennyi...
2023. máj. 9. 12:11
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

"szakemberrel étrendet is írattam"

Akkor a szakember vagy nem volt szakember, vagy mégse tartottad az étrendet.

"kalóriadeficit sose működött"

Akkor rád nem vonatkoznak a biokémia törvénei? Minden civilre, sportolóra, nőre, férfira, betegre, egészségesre vonatkoznak a biokémia és a biofizika törvényei, de időnként előkerül valaki a gyakorikerdesek.hu-n, akire nem. Érdekes. Mindenesetre olvasd el ezt a cikket, mielőtt 140 kilóval elkezdesz futni:

[link]

2023. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Direkt egy nevesebb testépítővel írattam étrendet. Fú de odamondtad, fú de kapod a pontokat. Kár hogy senkit nem érdekel az okoskodásod.
2023. máj. 9. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!