Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fussak egy nap, ha...

Mennyit fussak egy nap, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy amúgy is futni akarok, de nem birok még egyszerre sokat de a futás fogyaszt egyáltalán?

Szobabicikli és bicikli nem volt hatással se az izom edzés...

Futásra mondják hogy a legjobb

140 kiló vagyok 176 centire viszont most elkezdett érdekelni a sport hogy kicsit más legyen az életem. Meg szeretnék jól kinézni.



2023. máj. 9. 10:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Yazio alkalmazás és csoport facebookon, három harmad YouTube videó csatorna, stb ezekből sokat lehet tanulni
2023. máj. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hidd el ha emelkedosen csinálod a sétát eleinte biztos elég lesz egy óra.
2023. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Futóként mondom, hogy 140 kilóval ne kezd el futni, hanem inkább sétálj. Hétvégeknént túrázhatsz is. Majd 100 kiló alatt elkezdhetsz óvatosan kocogni is.


Az meg biztosan nem igaz, hogy kalória deficitben nem fogytál. Ha tartósa kalória deficitben vagy, akkor fogyni fogsz. Nem léteznek csodák, nincsen olyan hogy örökmozgó.

2023. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Nem tudok emelkedős helyet egyáltalán.
2023. máj. 10. 21:56
 35/35 anonim ***** válasza:
Edzőteremben a futópadot lehet állítani a legtöbb helyen emelkedőre :)
2023. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!