Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fussak egy nap, ha...

Mennyit fussak egy nap, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy amúgy is futni akarok, de nem birok még egyszerre sokat de a futás fogyaszt egyáltalán?

Szobabicikli és bicikli nem volt hatással se az izom edzés...

Futásra mondják hogy a legjobb

140 kiló vagyok 176 centire viszont most elkezdett érdekelni a sport hogy kicsit más legyen az életem. Meg szeretnék jól kinézni.



2023. máj. 9. 10:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
76%

Én egy teljesen új válaszoló voltam, csak láttam, hogy milyen bunkó a stílusod, és gondoltam megjegyzem :)


"Majd akkor legyél ilyen mikor sokkal jobban fogok kinézni mint te."


Sok sikert!

2023. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ne vedd túl komolyan a bunkózást, én egy nagyon rendes ember vagyok alapból, ha nem kötnek belém.
2023. máj. 9. 16:52
 23/35 A kérdező kommentje:
De az minek van, hogy sportolok és aludnom kell olyan fáradt leszek vagy atom éhes?
2023. máj. 9. 16:55
 24/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, azon túl hogy a terdeidnek nem lenne jó a futás nálad a súlyod miatt fenn áll a kardiovaszkuláris betegségek rizikója is szóval én sem javaslom.


Először is vizsgaltasd ki magad hogy miért nem fogysz, olyan nincs hogy a kaloriadeficit ne működjön ha rendben van az ember hormonhaztartasa.

Bár mivel 15 kilót sikerült fogynod így valószínűleg neked rendben van és tényleg az étrend lesz a bűnös.


Ha mindenképpen sportolni akarsz javaslom hogy menj el az edzoterembe és állítsd be emelkedore a futopadot de csak sétálj. Az emelkedőn felfele setalas is éget annyit ha nem többet mint a futás, de nem teszi olyan könnyen tönkre a terded.

2023. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi! Értelmes válasz végre!

Amúgy a sétát mondja mindenkk, de mennyit is kellene? 1 óra nem hiszem, hogy elég.

Amúgy mondta valaki a hidegzuhanyt is, hogy segít a metabolizmusban meg éget kalóriát

2023. máj. 9. 17:13
 26/35 anonim ***** válasza:

Nekem több forrásból az jött le, hogy legalább félóra legyen a futás. De lehet, hogy a te helyzetedben tényleg eleinte csak gyalogolni kéne, tempósan, hogy a szívritmusod felpörögjön a zsírégetés sávba - nekem egy olcsó okosórám van (Amazfit Bip S), és ő ezt kijelzi nekem. És persze jó cipő mindenképpen, ami a lehető legjobban csillapítja a lépéssel járó ütést, és védi a térdedet és egyéb ízületeidet. Nekem így gyalogláshoz leginkább a Columbia túracipők váltak be.

Sok sikert!

2023. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ekkora súllyal ne fuss, inkább setálj!
2023. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Ne fuss, mert a térdeidtől elköszönhetsz. De ezt már sokan írták.


A futópad + emelkedő jó ötlet, én régebben azt csináltam, hogy 5perc séta, 5-5,5km/h tempóval, bemelegítésképpen, majd fel a gépet 15fokos emelkedőre, fél perc 6-6,5km/h séta, 1 perc 4,5-5km/óra séta, ezt 20-25 percig váltogatva + súlyzós edzés és diéta(!!!!)

2023. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Előbb futottam fél percet és fáj is a tèrdem úgyhogy tényleg nem erőltetem még...
2023. máj. 9. 23:51
 30/35 A kérdező kommentje:
Gondolom csak az elszokás miatt de akkor se nagyon akarom elrontani
2023. máj. 9. 23:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!