Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 50kgot?

Hogyan fogyjak le 50kgot?

Figyelt kérdés
Nem bírom megallni hogy ne egyek finom hizlalo kajákat csoki chips pizza tészták két évem van hogy lefogyjak hogy formába hozzám magam hogy a régi ruháim jók legyenek rám tanácsokat várok
2023. szept. 7. 16:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%

Ez szép és jó, akkor ha mindig egyenlő mennyiségeket eszel és tudod mi mennyi…

De az átlag Jóska nem tudja, ha éhes és eleget eszik a végletekig kitágult gyomrával, akkor pedig simán hízni fog akkor is, ha hirtelen beiktat napi 1 óra mozgást… mert fogalma nincs miből mennyit, megnövekedik az éhsége is és még többet eszik… áttáll a kenyérről a barmarizsre, mert az egészségesebb, aztán a 300gramm kenyér helyett megeszik fél kiló rizst egy kiló hússa csirkehússal mert az egészségesebb mint a disznó.


Hiába értsd már meg, hogy ez amit te csinálsz, ez az intuitív étkezés és rohadt kevés embernél működik..

2023. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
25%
Bárkinél működik
2023. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem… mert a többség többet fog enni tőle mint amit felhasznál, mivel fingja nincs róla mennyi az elég, de feladom, hidd, hogy igazad van.
2023. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az útja. Meg kell találnod a sajátodat.

Az enyém az általános szénhidrátcsökkentés és a kalórialimit kombinációja, illetve hogy ne kelljen egész életemben számolgatni, rendszerszerűen alakítottam át az étrendemet, figyelve az adagokra, amikről már tudom hogy miből mennyi fér bele egy egy étkezésbe + fokozatosan építettem fel a rendszeres mozgást a nulláról, valamint nagyon tudatosan figyelek a mentális egészségemre is, hogy éhség alapján egyek, és ne érzelmi alapon, mert ez sok problémát okozott nálam.

Mára már, hosszú évek rengeteg munkája után, 170kg helyett 64 vagyok, heti 10 órát sportolok, 2200kcal körül eszem/nap 100-130g közti átlagos szénhidrátbevitellel, és 95/5%-os táplálkozási aránnyal dolgozom: 95% egy hónapot tekintve kontrollált diéta, és az 5%: havi 1 csalónap, amikor azt eszem amit csak megkívánok, legyen az gyorskaja, csipsz, csoki, édesség, süti, bármi, így semmiről sem kellett teljesen lemondanom. :)

2023. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!