Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

160 cm, 48-49 kg, lány. Az iskola mellett nincs nagyon időm sétálni, max hazasétálni a suliból és az is max 20 perc és kb 3000 lépés. Szoktam itthon aerobic edzést csinálni (1 órásat) ami elvileg 700 kalóriát éget utána pedig 20-30 perc lábedzést.1300 kalóriát eszem általában és nem fogyok. Vannak ilyen binge-episodjaim, tudom, hogy azért mert nem elég a kalória. De vagy nem tudok többet enni (nincs étvágyam, nincs időm) vagy szószerint zabálok. Már jó ideje küszködöm ezzel.

Megköszönném azt is, ha ajánlanátok, olyan lábgyakorlatokat is ami után láttatok változást a lábatokon (fogyást).

Valamint azt is, ha írnátok, ilyen otthoni edzős videókat amik segíthetnének fogyni.



jan. 29. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus, minél előbb. A magasságodhoz ez a súly még kevés is, nemhogy fogyni belőle!!!
jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tökéletes a súlyod, egy grammot sem kell fogynod!
jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Hova akarsz fogyni a 48 kg-odból? Neked doki kell, nem fogyókúra.
jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Az önképed a gond, nem a súlyod, még talán kevés is tényleg a magasságodhoz. Minél gyorsabban keress egy pszichiátert aki segít neked a mentális betegségben! Anorexiás vagy szerintem, ezért látod magad "kövérnek".


Plusz megsúgom... a pasik nagyobbik részének azok a lányok tetszenek, akik egészségesek, vidámak, jóízűen esznek és akik nem paráznak a súlyukon egész nap.

jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért akarsz fogyni? En is mindig 47-48 kg voltam kb. 30 éves koromig, 161 cm vagyok, most 40 felett visszasírom azt a sulyt.
jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony vagy. És jól értem, a lábadból szeretnél fogyni? Olyan nincs hogy egy helyről fogysz, vagy mindenhonnan, vagy sehonnan. Ha edzel rá akkor izmod nő, és vastagabb lesz. De tényleg nagyon vékony vagy, nem hiszem hogy fogynod kéne.
jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ahogy többek mondják, rendben van a súlyod. Talán torzult kép alakult ki benned
jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #7 torzult kép az biztosan van... Az osztálytársaim elég vékonyak (példának egyikőjük 166 cm és 46 kg) , mégis sokat esznek (nagy részük). Azt mondja a többség, hogy normál testalkatom van a vékonyabbik oldalon. Azonban én mégis vékonyabb szeretnék lenni.
jan. 29. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennél ne legyél vékonyabb mert nagyon beteg lennél tőle. Akár az is lehet hogy nem lehet majd soha gyereked emiatt
jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, a 166/46 az nagyon beteg... Jó szarul nézhet ki.
jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!