Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltásba kezdtem, min...

Életmódváltásba kezdtem, min kellene még változtatnom?

Figyelt kérdés

Január 1-től kezdtem az életmódváltást, yazio appal vezetem az étkezéseimet, figyelek a makrókra és a kalóriadeficitre. 161 cm, 42 éves nő vagyok, 109 kg-ról indultam, most vagyok 103. Ez a 6 kg viszont az első 2-3 hétben ment le, azóta semmi, egy deka sem, ami elég elkeserítő. Nem a gyors eredmény a lényeg, hanem hogy rendszeresen lássam, alakul a dolog, de mostmár egy hónapja nem mozdul lefelé a mérleg, és nem értem. 1500-1600 kalóriára vagyok állítva, ezt be is tartom, mindent pontosan mérek, figyelek a makrókra is, sok rost, fehérje, elegendő szénhidrát, nem éhezem. Mozgás egyelőre séta, később, ha már fogytam valamennyit, tervezek ennél komolyabbat is. Mit csinálok rosszul, hogy nem mozdulok egy hónapja? Tisztában vagyok vele, hogy legalább 1 év lesz, mire elérem a célom, de borzasztóan elkeserítő, hogy mindent betartok, ami fontos lehet, mégsem mozdulok :( Eü kivizsgáláson is voltam előtte, nincs se IR, se cukorbetegség, se pajzsmirigy, semmi olyan eü probléma, ami gondot okozhatna a fogyásban.

Mi lehet a gond?


febr. 20. 10:59
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
20: Lelki zabagép voltam... szégyellem, de ez van, tele volt rossz dolgokkal az életem, csokiba és sütibe menekültem, aztán egy pszichológus végre rendet tett a fejemben, elfogadtam az életem és saját magam is. Már nem a kajába menekülök, és így el tudtam kezdeni megváltoztatni az egész étkezésemet, és tényleg ne éhezem 1500 mellett sem, de most egy picit feljebb viszem a kalóriát, meglátjuk.
febr. 23. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!