Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok! Miért? (Kérdésed...

Nem fogyok! Miért? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Baromi sok akaraterőm van, de már lassan ott tartok, hogy feladom..

November elején kezdtem. Életmódot váltottam. 2 naponta 40-60 perc szobabiciklizés, egészségesebb kaja (kivéve zöldségek..). Csak délig szénhidrát, estére fehérje. Kevesebbet is eszek.


Mit csinálok rosszul?

Először 117 kg voltam, 2 hét múlva 119, majd kezdett egyre lejjebb menni, 1 hete 113 voltam, most meg 114,5 :S


2010. dec. 29. 11:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Meg annyi mindentől függ... Nemed? Testalkatod?

Ha fogpiszkáló csontozatod van akkor sok, de ha vastagabb, tömörebb vagy akkor, mittudomén 180cm mellé simán jó a kb. 90 kg. Nem jó az se ha valaki nagyon sovány.

2010. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

szerintem pont jó, de szobabiciklizés helyett inkább sétálj 1-2 órát intenzívebben, ha kicsit lejjebb ment a súlyod, akkor kocoghatsz is. semmiképp ne egyél kevesebbet, attól ugyanúgy nem fogsz fogyni. emellett minden nap igyál meg legalább 2-2,5 liter vizet, az gyorsítja a fogyást.

hallottam olyanról is, hogy egy ismerősöm reggel felkelt, és futott egy fél órát és csak utána reggelizett. az éhgyomorra-futás sokkal gyorsabb fogyást eredményezett nála. ha te még nem tudsz futni, neked lehet az is, hogy mondjuk reggel begyalogolsz a suliba és ott eszed meg a reggelit, vagy ha nagyon messze laksz, akkor gyalogolj le 2-3 buszmegállót :) én szorítok neked, sok sikert ;)

2010. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Sokat iszok, napi kb 3-4 liter tuti megvan, ha biciklizek, közbe simán elfogy akár 1,5 liter is..

Ha naponta biciklizek, attól beindulhat? Vagy mennyit csináljam?:S


A séta sajnos ebben a hidegben nem jó... Ha 10-15 percnél többet vagyok kint, akkor az egész arcom vörös lesz, és úgy is marad 1 hétig.. :(

2010. dec. 29. 13:14
 14/32 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy 165 cm magas vagyok, és nő. 18 alatti..
2010. dec. 29. 13:14
 15/32 anonim ***** válasza:
13%

165 centis nő és 114 kiló ?

Erre nincs mit mondani ,szégyeld magad,hogy ilyen kövérre fölhízlaltad magadat tizenvalahány éves korodra.

2010. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, és mondd meg neki, hogy igenis le akarsz fogyni, és ehhez segítségre van szükséged, adjon tanácsot. Ne várd meg, míg cukorbeteg leszel.

Személyi edzővel is beszélhetsz, ha megengedheted magadnak, de én első körben a dokit javasolnám, esetleg dietetikust.

2010. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg szégyellem magam, amiért a szüleim és a nagyszüleim úgy akarták kimutatni a szeretetüket, hogy folyton kaját adtak, ha meg nem-et mondtam, akkor "nem szeretem őket"...

Tényleg szégyellnivaló, hogy nem is magam miatt vagyok ilyen.. Pff..

2010. dec. 29. 15:03
 18/32 Cass90 ***** válasza:

Gyerekkorban tényleg nagy felelőssége van a szülőknek.

Nálunk pld. én és bátyám is nagyon vékonykák voltunk (vagyunk), pedig gyerekkorunkban mindent kaptunk bőségesen, ezen soha nem spóroltnk. Sőt... Ebben a mindenben anya főztje (természetes alapanyagok) mellett lisztes, cukros dolgok, csokik, édességek is voltak. Mégsem látszott meg rajtunk, épp' az ellenkezője :D Tehát ez a szerencsés alkat, amikor persze mértékkel mindent kaphat a gyerek (szerintem). Persze a szülőnek észre kell vennie ha a gyerek nem szimplán "jó erőben van", hanem konkréten hízásra hajlamos. Ilyenkor bármilyen lehangoló is lehet, de korán el kell kezdeni nagyon figyelni az értkezésre. Én ezt nem érzem át, hiszen semmi nem volt tilos, de hangsúlyozom az alapot az otthoni koszt jelentette, és édességet anyuék vették többnyire, vagy közösen. Ergo az sem jó ha a szülő megengedi, hogy csak ezt vagy csak azt egyen a gyerek amit épp' megkíván. Ugyanakkor ha változatosan történik mindez mégis - nem egészséges módon - hízik a gyerek az adagokra, mozgásra kell figyelni, ill. arra, hogy mivel egészíti ki az otthoni kaját.


Esetedben mindenképp' kérném orvos tanácsát, segítségét - szülőkkel megbeszélve. Nekem volt olyan osztálytársam akinek unokahuga közel sem volt ennyi kiló (de dagi volt azért) és elmentek orvoshoz, étrendet írtak neki - ez kezdő lökésnek megfelel szerintem. (Neten sok hülyeséget összehordanak, hol ezt, hol azt mondják... -.-")

2010. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Voltunk régebben dietetikusnál, személyi edzőnél is jártam, anyám cipelt el... De érte,d akkor 12 körül voltam, egy kis elszántság se volt a fejemben. Pedig akkor szerintem könnyebben ment volna.. :/
2010. dec. 29. 15:29
 20/32 anonim ***** válasza:
43%
Te folyamatosan kifogásokat keresel,teszerinted nem is te vagy a hibás abban hogy dagadt vagy,úgy néz ki mintha te nem is lennél abszolút az oka a kövérségednek.Hát jó nagy tévedésben vagy ,mondhatom ,de szerintem te ezzel egyáltalán nem értesz egyet,szerinted mindenki más hibás,csak te nem.
2010. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!