Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok! Miért? (Kérdésed...

Nem fogyok! Miért? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Baromi sok akaraterőm van, de már lassan ott tartok, hogy feladom..

November elején kezdtem. Életmódot váltottam. 2 naponta 40-60 perc szobabiciklizés, egészségesebb kaja (kivéve zöldségek..). Csak délig szénhidrát, estére fehérje. Kevesebbet is eszek.


Mit csinálok rosszul?

Először 117 kg voltam, 2 hét múlva 119, majd kezdett egyre lejjebb menni, 1 hete 113 voltam, most meg 114,5 :S


2010. dec. 29. 11:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen rádfér a pszichiáter.

Az anyagcserezavarodat nem gyógyítja az internet, hiába vársz itt megoldást. Itt legfeljebb biztatnak.

Az egyetlen értelmes dolog, amit tehetsz, hogy orvoshoz mégy, és be is tartod, amit előír.

2010. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Anyagcsere probléma sztem. Elég gáz, hogy nem eszel zöldséget, a rost szükséges. Valamilyen módon be kéne vinni a rostot is és legyen meg a napi 5 csökkentett kalóriájú és mennyiségű étkezés, egy-kettőt kiválthatsz fehérjeturmixxal ne add fel, menni fog!

Ja és ne törődj a beszólogatósokkal, ez a te életed és a te tested ők vajmi keveset tudnak, és óriási elismerésem, hogy belevágtál, én ismeretlenül is nagyon szurkolok neked :)

2010. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!