Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok! Miért? (Kérdésed...

Nem fogyok! Miért? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Baromi sok akaraterőm van, de már lassan ott tartok, hogy feladom..

November elején kezdtem. Életmódot váltottam. 2 naponta 40-60 perc szobabiciklizés, egészségesebb kaja (kivéve zöldségek..). Csak délig szénhidrát, estére fehérje. Kevesebbet is eszek.


Mit csinálok rosszul?

Először 117 kg voltam, 2 hét múlva 119, majd kezdett egyre lejjebb menni, 1 hete 113 voltam, most meg 114,5 :S


2010. dec. 29. 11:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Persze, kifogásokat keresek 2 hónapja is, ugye? Azért, hogy miért nem tudok 40 percnél többet biciklizni, ugye? Vagy hogy miért is eszek kevesebbet és jobb ételeket ugye?

Mit vársz tőlem? 15 éves vagyok, szerinted ÉN TEHETEK arról, hogy ilyen kövér vagyok???? A 9 éves húgom tehet arról, hogy 60 kg körül van???? Őt is b*zd már le légyszíves...


De tudod mit, én kifogásokat keresek akkor, te meg egy igazi nagy tahó bunkó paraszt vagy.

2010. dec. 29. 17:57
 22/32 anonim ***** válasza:

Mostmár hagyd a múltad, zárd le, nem tudsz mostmár úgyse csinálni semmit, hiába ők etettek, ők vették a nasikat mégis kövér vagy, és hiába hibáztatod őket, attól te még ugyanúgy nézel ki, ugyanannyi kiló vagy!

DE! Én teljesen átérzem, velem is ez volt, vacsora is folyton palacsinta, tészták, nagy zsíros kaják, gofri, egy zacskó chips (addig legalább elvan stb stb)

ez volt kb 15 éveen 164 cm és 75-78 kilo

17 évesen amikor a barátaimmal mentem vásárolni pocsék ez érzés volt, ők mind 55-58 kilo én meg áhh szörnyű volt

de elhatároztam

az már nagyon jó dolog h így elhatároztad!

megtudod csinálni, csak adj időt magadnak

az étrended sztem jó, mozogjál is mellette

ne add fel soha, majd meglátod lesz jobb is, mert ha most feladod akkor ki tudja mikor fogod újra elhatározni magad és akkor már mekkora leszel

mutasd meg mindenkinek h belőled is lesz szép alakú lány csak egy kis idő kell hozzá

ne érdekeljen ha vki csúfol, ha vki nem támogat te kitűzted és szépen haladj csak a saját utadon

meglátod menni fog kitartás és kitartás

164cm 55 kilo:)

2010. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mozgok, próbáltam ma még többet, holnap is fogok.. Szóval ezentúl naponta. Akkor is, csak suliból hazaérve legszívesebben összeesnék, inkább biciklizek.

Különben nem csúfolnak, sokan szeretnek, talán még többen nem, kicsit nagy a szám, dehát ez van..

Igaz, hogy ők zabáltattak fel, de ezek után ne mondja már nekem senki, hogy kifogást keresek. 9-10 évesen én honnan a fenéből tudjam, hogy ennek ez lesz a vége, mennyi felelősségtudata van akkor egy gyereknek?!


Kb 13 éves korom óta ennyit eszek:

1 szendvics, 1 tányér ebéd, 1 szendvics

Kevés édesség, cukros üdítők kilőve..


Mégcsak vacsira se eszek olyan dolgokat, amiket felsoroltál :S

2010. dec. 29. 18:05
 24/32 anonim ***** válasza:
endokrinológiai kivizsgáláson voltál?
2010. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nincs rendben, most vagy tényleg sokat eszel és nem veszed észre, vagy nem vizsgáltak ki rendesen és van valami baj mégis. És én nem akarlak megbántani. Ha már kevesebbet eszem már ugrálnak le rólam a kilók, és ez fordítva is igaz. Szóval próbálkozz másik dokival, vagy kérd meg a jelenlegit hogy segítsen mert valami nem jó. Kérj segítséget, mert ha novembertől csinálod már jobban kellene látszania.
2010. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
47%

" Kb 13 éves korom óta ennyit eszek:

1 szendvics, 1 tányér ebéd, 1 szendvics

Kevés édesség, cukros üdítők kilőve.. "


Kedves 15 éves ,tudod kinek hazudozzad ,hogy 2 éve ennyit eszel és mégis 114 kiló vagy.

Te már becsapod saját magadat is ,azt magyarázod,hogy keveset eszel,az igazság meg az ,hogy időnként még mindig zabálsz. Másképp nem lennél több mint egy mázsa.

2010. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Igen,olyan vizsgálaton voltam... Lehet felkeresem újra, ha nem kezd el újra lejjebb menni...


Mások szerint formásabb vagyok, meg kicsit vékonyabb, de a mérleg nem mutat sokkal kevesebbet.. :/

2010. dec. 29. 19:18
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem zabálok, utálok enni, sokszor pár falatot eszek, mert hányingerem van.

Benézted, kedves válaszoló...

2010. dec. 29. 19:22
 29/32 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy újra ki kellene vizsgáltatnod magad.

November eleje óta kb 8-10 kg-ot kellett volna fogynod.

Bár...

Lehet, hogy pont a "nem evéssel" van a gond. Ha "koplalsz", akkor ugyanúgy nem működik az egész, mivel a szervezeted tartalék-üzemmódra kapcsol, nem indul be a fogyás.


Szerintem ilyen súlynál egy orvos előírna neked egy normális étrendet, amit ha betartasz, lehet, hogy megoldódik a probléma.

2010. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Jó, elmehetnék dokihoz is, semmi bajom ezzel, csak.. Na itt jön a 2. nagy problémám, hogy sose eszek zöldségeket :( Az meg tuti tele lenne zöldséggel.. Akkor meg felesleges. Hányok a zöldségek ízétől.. Ez nagyon rossz, gondolkoztam már a pszichológuson is :S


Különben talán lehet "fogytam" annyit, mert izmom is lett, szóval érzem, hogy könnyebb menni,meg ilyesmik.. Hát nem tudom..

Folytatom még, és meglátom mi lesz 2-3 hét múlva...

2010. dec. 29. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!