Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra szakértők láttátok...

Fogyókúra szakértők láttátok már valaha a táplálékpiramist? XD Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 22. 20:58
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
arról nem beszélve hogy réééééégen amikor az emberek még szántottak meg ugy nem is olyan régen nem volt ám minden nap hús az asztalon... jó ha vasárnapi ebéd volt valami húsleves stb, nem vágtak ükrebükre állatot a-a az a luxus volt ... ahogy több zsé van az embernek ahogy egyre kellemesebb az élete úgy nő a húsfogyasztása dehát drágább is, ember azt hinné a fogyókúra olcsób de nem :-DDD még drágább is lenne. tegnap vettem 850g csirkemellett és nemhiszed el de 1600ft volt. xD
2011. jún. 22. 21:20
 12/52 anonim ***** válasza:
Kevés ch, sok fehérje, napi 5x étkezés, napi 2 óra kardió
2011. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
azt hallottam egy idős főorvos bácsitól hogy tarthatsz egy hét 500kalóriát utána szigorúan betartva 1200-300kalóriát ameddig akarod és a legminimálisabban terhelő mozgással mondjuk sétálj egy kicsit (extrémkövérek lefogyasztásával foglalkozik)
2011. jún. 22. 21:22
 14/52 A kérdező kommentje:
na azt megnézem basszus hogy a 140kgval napi 2órát kardiózik tekintve hogy én az 56kgmal egy óra után hulla vagyok :-D ugye te se gondoltad komolyan?? :-DDD
2011. jún. 22. 21:23
 15/52 anonim ***** válasza:

Az te vagy drágám :)

Fél óra ellipszis, fél óra bicikli, fél óra lépcsőzés, fél óra gyors séta emelkedőn futópadon.

2011. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Ez nyilván nem fogyózóknak van, de egyébként mozgás mellett szerintem nincs gond az arányokkal - a napi energia 55-60%-a szénhidrátokból kell álljon (ez a hivatalos ajánlás, nem én találtam ki).

Azért annyira nem durva ez hogy mindenki iszonyú kövérre hízik tőle. Az emberek sajnos átlagban nem esznek ennyi gyümölcsöt-zöldséget, viszont sokkal többet a legfelső részből - olaj, chips, édességek. Szerintem ha ezt betartanák, sokkal egészségesebb lenne. Aki el van hízva, nem ettől hízik el (hanem általában az egész mennyiség és az édességek tehetnek róla). Ezek meg csak arányok, nem annyi kenyeret kell enni, amennyi le van rajzolva. :D

Még egyszer mondom, ez nem fogyókúrázóknak, hanem átlag embereknek van.

2011. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
ne mondjad már nekem hogy én vagyok drágám :-D (mókás ez a nap)
2011. jún. 22. 21:26
 18/52 anonim ***** válasza:
Előz vagyok, viszont azt elismerem, hogy ez a Myplate egészségesebb, amit valaki belinkelt, de szerintem az átlag embernek már piramis betartása is gondot okoz. :S
2011. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
az meg a másik jah hogy a legnagyobb baj a sok zsíír olaj és tiszta cukorka csoki stb. jóféle cuccok vannak ott a piramis alján is de ha belegondolsz egy szelet kenyér egy szelet szalámi v kérésre csiiiirkemelllsonka is pont ez az arány
2011. jún. 22. 21:28
 20/52 anonim ***** válasza:

Tényleg ezt tanítják dietetikából, meg minden táplálkozástudományos tárgyból. :)

Mi is ezt tanuljuk.

2011. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!