Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra szakértők láttátok...

Fogyókúra szakértők láttátok már valaha a táplálékpiramist? XD Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 22. 20:58
1 2 3 4 5 6
 31/52 bix ***** válasza:

jah és csak hogy a fiatalok is megértsék.


amikor még a farmwill abból állt hogy a gyerek napfelkelte előtt ébredt, ellátta a ház körüli teendőket, elsétált az iskolába, hazasétált, kint futkosott a réten szocializálódva, nem msn és fb előtt ült, amikor a nyáriszünetben szénát forgatott, kapált és segített a komoly fizikai munkában, akkor ezek az "ajánlások" igazak voltak.


ma felkel, bezabál valami fehérlisztes szemetet, rátol egy cukros kakaót, mint az anyai gondoskodás ékkövét, majd buszra szállva suliba megy, heti 1 tornaóra kimerítő fizikai megerőltetése után pedig a neten lógva idióta kérdésekkel szórakoztatja magát és tv meg fb előtt veri a nyálát. közben vagy betol egy duplasajtburgert nagykólával szigorúan lájtkólával vagynem, vacsira meg megint jön a jó kis kenyér az iparilag szintetizál párizsi és egyéb nyalánkságai a modern húsipari forradalmunknak...


mi volt a kérdés bocsássmeg?

2011. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
a kérdés nem ez :-D amugyse látom sehol a bigmacet és a hasonló dolgokat a piramisban de figyi még a kólát se :-D :-D és ARÁNYOK azaz ARÁNYOKRÓL van szó, nem napi 50.000kalóriáról... hanem hogy az amit megeszel ARÁNYAIBAN így tevődjön össze...mégegyszer ARÁNYAIBAN.
2011. jún. 22. 22:06
 33/52 A kérdező kommentje:
ha valaki csak egyszer eszik egy nap de azt reggel 8tól ese 6ig :-D vagy csak simán zabál mint a disznó az jó ARÁNYOKKAL is elhízik min t a tehén, viszont ha megfelelő jó azaz annyit amennyit elhasznál energiát visz be akkor ez a piramis jóh ARÁNYAIBAN xDDD
2011. jún. 22. 22:07
 34/52 bix ***** válasza:

kedves kérdező. lelki szegénységed bizonyítéka eme pár sor:

"meg nem kell extrém irányba elmenni, nem fél kiló kenyérről volt szó... egyébként fél kg kenyér saccra csak 1250kalória ami önnmagában egy napra még kevés is. érdekes az etiópok tökre tudják hogy kell fogyni :-D biztos sokfehéprjekevésszénhidrát sokmozgáson alapuló diétát követnek... a haláltáborokba is biztos kényesen kiszámolták a cho-t :-D bocs, ez nem vicces. :-(@ "


te fedezd cukorból a ch igényedet, én meg mondjuk rizsből. meglátjuk ki hogy fog állni fél év múlva... nem mindegy hogy kenyér vagy rizs hidd el. mondtam. rostok, emészthetőség, de te úgyse hallottál még keményítő jellegű szénhidrátokról, és még sok másról sem.


etiópok? láttál etióp gyereket? hogy jön ez ide? nem kapnak semmi kaját, fel vannak püffedve a szerveik, egyik másiknak olyan hasa van mintha 6 évesen terhes lenne, pedig nem. a várható élettartamról ne is beszéljünk... a koplalás hosszútávon jelentősen rövidítheti az életedet, főleg ha vitaminok nyomelemek és egyéb "haszontalan" dolgok se kerülnek be


haláltábor is kedélyes hely lehetett, megint nem értem hogy hogy hoztad be, meg miért, de tuti volt valami okod rá. ha ezzel akartál a koplalás mellett érvelni nem sikerült úgy érzem. mondjuk a gabonafélék mellett se sikerült.


fogd fel. régen ez működött, de akkor teljesen más világ volt, azóta drasztikusan elkényelmesedett mindenki, és ez jelentősen kevesebb szénhidrát igényt eredményez. ennyi...


de ha nem hiszel nekem nézz el kínába. jártam ott párszor. rizs nyakrafőre, alig párolt zöldségek, tengeri herkentyűk. ennyi. vége. kész. furcsa mód tizedannyi dagadt embert nem láttam mint bárhol európában, hogy amerikát ne is említsem, mert az tényleg gáz hely ilyen szempontból.


kínában pl megőrültem egy kis kenyérért egy hónap után, alig kaptam valahol, az se az volt amit megszoktam. sz@r lehet nekik hogy az alsó lépcsőn nem a kenyér van.

2011. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 bix ***** válasza:
értem én hogy arányaiban. de arányaiban nem fog tudni így enni ha fogyni akar. 12 diétán vagyok túl, és ezek közül ált mindig elértem amit akartam, hozzátenném hobbi testépítgetek, ezért diétázok tömegelés után. reggel megy csak zabpehely, ami ugye a piramisod alja, aztán arányaiban inkább hús és zöldség viszi a prímet egész a nap végéig, amikor jön a királyi túró. ennyi. én már akkor nem tudtam rendesen fogyni durva edzések mellett amikor a rizs hangsúlyt kapott a diétában...
2011. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:
Ez a 64%-os mekkora ARC!A zsírral az intelligenciád és az empátiád is elfogyott???????
2011. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

mitől nagy arc a 64%-os? nem mondott semmi vicceset... -.-"


azt nem értem miért vagyok lelki szegény, azért hoztam fel mert ebből is látszik hogy kiszámolt cho mennyiségen, meg fehérjén kívül is lehet fogyni, egyébként nem akartam a koplalás mellett érvelni.


azt meg hagyjuk hogy mennyit hallottam ilyesmiket -.-"

2011. jún. 22. 22:32
 38/52 anonim ***** válasza:

Aki fogyni akar az tényleg nem tud ezzel, de ez nem fogyózóknak van. És az alsó részben meg ott a teljes kiőrlésű kenyér, a rizs, a krumpli.

Aki fogyni akar, az csökkenti a szénhidrátot (ha jól csinálja), akkor természetesen nem jó ez a piramis, mivel akkor a többi kajának kell nagyobb hangsúlyt kapnia.

2011. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
22.19-es vagyok.Olvasd végig kedves kérdező amit írtam!Az ARC ,NEGATÍV jelző akart lenni!Végig olvastam a hozzászólásait és gyakorlatilag végig oszt mindenkit!Így érted?
2011. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
ja, én+ azt hittem hogy arc =jofej. akkor egyetertünk :)
2011. jún. 22. 23:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!