Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hisztek Schobert Norbi módszer...

Hisztek Schobert Norbi módszerében?

Figyelt kérdés
Van egy érdekes story-m ezzel kapcsolatban (majd leírom)de,kíváncsi vagyok a válaszokra...:)
2011. okt. 10. 20:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy az én fogyásom is tény :)
2011. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Az embernek mindig kell valamiben hinni,megvették az embereket...bedőlnek nekik,jókat nevetnek rajtatok és otthon eszik a pacalt,és dőzsölnek a pénzeteken..
2011. okt. 12. 14:43
 13/54 anonim válasza:
86%
Nos... Én csak tapasztalatból tudok írni. Amikor terhességi cukros voltam, az update termékek voltak az egyetlenek (kenyér, tészta), amik nem emelték fel a cukromat. Reggelire hiába ettem csak egy zsemlét vagy bármilyen más egészségesnek mondott pékárut, 2 óra múlva már az egekben volt a cukrom. Két gyönyörű, egészséges gyerekem van és a terhesség alatt egyetlen dekát sem híztam.
2011. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
68%

Abszurd: eleged van belőle, hogy a csapból is ők folynak, erre felteszel róluk egy kérdést... akkor most te mihez járultál hozzá?

Szeretem Réka tornáit, s fontos szempontnak tartom az étkezésemben azt, amit még az első években mondtak a helyes táplálkozásról. Pl. ami Norbi Kiképzés című DVD-jén szerepel a torna után, amikor végigment egy élelmiszerboltban, s elmondta, hogy mit mikor lehet enni.

Sajnos szerintem is nagyon elüzletiesedett a dolog, amióta saját élelmiszereik vannak. Egyet sem kóstoltam belőlük, de nem is nagyon szeretném. Igaz, hogy kurv@lassan fogyok, mert az elsődleges szempontom az, hogy valami egészséges legyen, és csak a második az, hogy ne legyen nagyon hizlaló, de nekem ez megfelel, most vagyok 57 kiló a 161 centimhez, ha a maradék felesleg csak fél vagy akár egy év alatt megy le, az sem érdekel.

Chips-féléket, szörpöket, stb. elvből nem fogyasztok, én azt a gyümölcsöt szeretem, amit a kertemben a fáról veszek le, vagy maximum megveszek a piacon, és egyáltalán nem hoz lázba, hogy ihatnék gyümölcsízű folyadékot is, rágnom sem kellene, igaz, a lének vagy 10-20%-a lenne gyümölcs csak... Jók a fogaim, elrágom én továbbra is a valódi gyümölcsöt és iszom mellé ásványvizet, ha szomjas maradok!

2011. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Pont a múltkor néztem meg, azért alapjaiban én is azt csinálom, amit ők mondanak. Este csak fehérjét és zöldséget eszem, ebédre még egy kis szénhidrát belefér, de azt főleg reggel. Nézegettem a kódokat, tökre betartom őket anélkül, hogy tudnék róluk, de ha több kcalt eszem mint amennyit kéne, akkor nem fogyok, kódok ide vagy oda...
2011. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
55%

"jókat nevetnek rajtatok és otthon eszik a pacalt,és dőzsölnek a pénzeteken.."


MI PEDIG FOGYUNK ÉS EGÉSZSÉGESEBBEK VAGYUNK! :-)

Lesz*rom, hogy ez nekik anyagi haszonnal jár. Nekem is, mert az L-es ruhát olcsóbban megkapom, mint tavaly a 3-4Xl-eset... :P


Tök jó, hogy nincs jobb dolgod, mint mást szidni és lenézni :P Nincs némi probléma a fejecskédben? Gyanús... lelkecskédben?

2011. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
64%

Egyik családtagom egy időben összejárt velük, és kb ugyanazt mondta el, amit te, + rohadtul el vannak szállva maguktól.

A termékeiket lehúzásnak tartom.

A DVD-ik lehet, hogy jók, nem próbáltam (bár érdekes mód mindkettő gerincproblémákkal küzd, na mind1...)

Lefogytam 15 kg-ot én is, de Norbi, Réka, és Update nélkül....

2011. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

Reagálnék az előzőekre..

Lehet,hogy jó a tornázgatós módszer,ha mozogsz akkor fogysz,ha "Rékásan" meg "Norbisan" mozogsz akkor is fogysz.

A lényeg az ,hogy akkor is csalásnak tartom,én azt meséltem el amit én tapasztaltam/tapasztalok,és náluk hiteltelenebb emberek NINCSENEK(lehet szitkozódni)Bort isznak és vizet prédikálnak.Szerintem iszonyúan lehúzzák az embert,de a reklám marketingjük miatt sokan nem veszik észre,az első mondatomhoz annyit,hogy fejfájásra beveszel egy gombot attól is elmúlik a lényeg az,hogy elhiszed,hogy ez jó gyógyszer ami segíteni fog.

2011. nov. 6. 20:40
 19/54 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem a vita lényegét.

SENKIT nem kényszerített Norbi arra, hogy dagadtra zabálja magát, hogy aztán fogyi módszert kelljen keresnie. Vagy tévednék?

Sőt, arra sem kényszerít senkit, hogy norbizzon.

A kövér embernek van egy problémája, neki van egy módszere - nem muszáj megvenni, ahogy meghízni sem muszáj. De lefogyni sem: mindenki a maga egészségének kovácsa. Neked nem lesz abból bajod, ha Réka pacalt eszik vagy Lara hurkás. Ha te vagy elhízott, az viszont a te bajod. Ennyi.

Találj magadnak megfelelő módszert a fogyáshoz, és ne foglalkozz Norbival. Mert így csak savanyúnak tűnik a szőlő...

2011. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Nincs itt vita,csupán a nézetemet osztottam meg a kedves olvasókkal,és ők reagáltak ki így ki úgy.Szó sincs arról,hogy a Norbi kényszerítene valakit,kicsit eltévesztetted a házszámot.Az ember szeret lelkesedni,és hinni dolgokban,hiszünk a szellemekben,a mentalistákban.az istenben és van aki Norbiba,az,hogy van aki ennek bedől az ő erőltetett reklám marketingjüknek köszönhető,hogy mindent megtesznek,hogy a csapból is ők follyanak,legyen annak az az ára,hogy kövér volt,vagy,hogy a Réka szülése után 2 hétre már edz,vagy ,hogy csalás és hazugság miatt felpofozzák,mindegy mivel,csak ők legyenek a középpontban.Az előzőnek modanám,hogy valaki leírta Norbi kenyerének ősszetételét,elolvastad,hogy mik vannak benne?Hány olyan kérdés érkezett ide gyakorira hogy FOSIK a Norbi kajáitól?Hogyha én egy szuper fogyókúrás csodát "találok"ki,és híveket toborzok magam köré azt hirdetve,hogy ettől lefogysz,és ez mennyire egészséges ,és ezt eszik ők otthon,...a sok hülye nyálcsorgatva várja az új kódos könyveket..Akkor NE egyen már pacalt ,meg ne legyen már a NORBI UPDATE kávézójukban csak KORONÁS kristálycukor.(és mi az ,hogy nincs édesítő?)Mert az úgy elég ELLENTMONDÁSOS!!!Mint mondottam Bort iszik,vizet prédikál.De hidd el nyugodtan a te döntésed,csak így te sem tudod mit eszel,mitől fosol.Ennyi erővel beveszek egy hashajtót és ugyanaz lesz a hatása.
2011. nov. 6. 22:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!